Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie:

Jesteś dorosłym gościem którego całe życie kręci się wokół bycia Alfa, Macho, Chadem (+ najwyraźniej handel ludźmi).

Wysyłasz na twitterze randomowy diss do autystycznej nastolatki, chwaląc się swoimi samochodami.

Autystyczna nastolatka w odpowiedzi wyciera Tobą podłogę.

Twoja urażona duma każe Ci nakręcić dwuminutowy filmik o tym jak bardzo masz autystyczną nastolatkę w dupie i się nad nią litujesz.

Mimo że zajęło Ci to 10 godzin kompletnie nie dostrzegasz ironii w takim filmie.

Po czym zgarnia Cię policja, bo jesteś od miesięcy poszukiwany i zdradziłeś się adresem Pizzerii na pudełku. Która to pizza miała być kolejnym miernym dissem na autystyczną nastolatkę.

Przecież to jest absolutny szczyt komedii, nieważne po której stronie politycznej jesteś XD

#bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #andrewtate #gretathunberg #heheszki
Pobierz Mirkosoft - Wyobraź sobie:

Jesteś dorosłym gościem którego całe życie kręci się wo...
źródło: comment_1672391580CA1sBz2kYv94uUdthDrtVk.jpg
  • 65
którzy tak twierdzą chyba nadal nie skumali faktu że to jej adres mejlowy nie jego, przez co tak jakby ona sama sobą wytarła tę podłogę


@anas_lex: że co ? a no tak, bo jak ktos cos nie napisac w jasny prosty jezyk to ja nie rozumiec xD ja #!$%@? autystyczne dziecko a nadal tak daleko intelktualnie od przecietnego wykopka
@Mirkosoft: Przecież nie znaleźli go przez pudełko od pizzy. Ba, nawet nie można powiedzieć że się ukrywał bo dobrze każdy wie gdzie mieszka i gość po prostu był w domu xD. Jak latasz samolotem to służby wiedzą w jakim kraju aktualnie jesteś bo posługujesz się paszportem. To czy gość jest fajny czy nie to jest osobna kwestia ale już nie twórzcie jakichś debilnych scenariuszy o pudełku od pizzy xd
@Mirkosoft: o gurwa nie myślałem, że dożyję czasów kiedy Greta będzie ulubieńcem wykopków XDDD aczkolwiek ja mam gdzieś gretę i tego ziomka co nawet nie wiem kto to jest, dwójka celebrytów drze koty na twitterze, super...