Wpis z mikrobloga

-dziesiątki wizyt Putina w Warszawie, Tuska i Pawlaka w Moskwie, Tusk knujący z Putinem na molo
-niekorzystna, niewolnicza umowa gazowa
-ciągle powtarzanie o normalizacji stosunków z Rosją i przyjaźni między naszymi krajami
-zgoda na Nord Stream, opóźnienie terminalu gazowego
-Sikorski palący fajki na balkonie z Ławrowem, Komorowski pijący wódę w Rosji
-sukcesywne rozmontowywanie polskiej armii
2007-2015 to całe pasmo polityki pro-rosyjskiej

Możecie mówić co chcecie, że jestem pisowcem, ale jak mam wybór, to zagłosuję tak by Tusk nie wrócił
#ukraina #rosja #polityka
a.....o - -dziesiątki wizyt Putina w Warszawie, Tuska i Pawlaka w Moskwie, Tusk knują...

źródło: comment_1672345604JCcrC5I4jjrAz1KSPOZM1p.jpg

Pobierz
  • 86
@zombine: także, jeśli oni dojdą do władzy to pewnie z atomówkami się pożegnamy, na Odrze zrobią jakiś europejski rezerwat przyrody, terminali w Świnoujściu nie będzie. Rosja zakończy wojnę z Ukrainą, to on pierwszy tam poleci się spotykać z nową, "normalną" władzą. Zamiast 300 tysięcznej armii, będzie 50 tysięczna :)
@Grooveer: no, na pewno normalne nie było. Putin spotyka się z Tuskiem w Warszawie, Tusk mówi, że Rosja jest demokratyczna blabla, a w tym samym czasie na Białorusi ćwiczą uderzenie atomowe na Warszawę w ramach Zapad :D no #!$%@? beka w #!$%@? :D
@antywojo: No niestety jesteśmy współuzależnieni gospodarczo. No to za 20 lat możemy coś z tym robić, ale nie teraz. Jak mówiłem można robić interesy, ale nie z pozycji petenta.
@Jacek38: bo PiS ma swoje za uszami, to są przecież zwykli politycy, ale nie robili tak pro-kacapskiej polityki jak PO
@Blaskun: i to się właśnie Niemcom nie podoba, przecież mieliśmy być rezerwuarem siły roboczej. Jak to możliwe, że rezerwuar chce decydować o czymkolwiek xD
@antywojo: no więc jesteś pisowcem, przypomnijmy, ze nowaka wywalono za to, ze nie wpisał zegarka do oświadczenia, a teraz szef policji rozwala komisariat ale to nie jego wina, obajtek kradnie kase przez orlen, ale nie podniesie ceny po wzroście vatu, co więcej nie tyle przeklina co ma touretta, czarnek inputuje edukację kościelną, państwo ogranicza aborcję (nie wolno usuwać chorych płodów, no chyba, że są polityków, to wtedy usuwać, kaczyński, który zniechęciłm
@Grooveer: a na kogo ma dziś głosować osoba, której zależy na podmiotowości Polski? Jak powiem, że na Konfederację to powiesz, że jestem onucą. Jak powiem, że na PiS, to że jestem trollem. Jak powiem, że na nikogo to powiesz, że pomagam PiSowi.
Głosowanie na opozycję to głos na osłabienie Polski i federację europejską. No, ale geje i aborcja... to najważniejsze