Wpis z mikrobloga

faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem samotną osobą bez znajomych i chciałabym z kimś spędzić sylwestra, nie tak go wychowałam

dlatego chciałabym mieć przyjaciółkę, tak jak kiedyś albo przyjaciela geja

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #samotnosc #sylwester
Pobierz Zoyav - faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem s...
źródło: comment_16718896453NPyTbMcCYvE2mq5kd8yFs.jpg
  • 194
@Zoyav:
Cóż, nadal możecie mieć jakieś własne intencje w takim spotkaniu. On może próbuje z Tobą flirtować i badać grunt na co może sobie pozwolić i tyle, wielkie mi halo. Nie zdziwiłoby mnie gdyby tym facetem był jakis dobrze ułożony facet 180+ i na wysokiej pozycji społecznej to bys pewnie nie opierała się bardzo i nie pisała o tym na wykopie.

Jeśli tak po prostu wyskoczył po 7 latach i zasugerował
@Zoyav: dwie ostatnie wiadomości to był twój upadek godności, ruchacz ble ale piszesz zamiast się domyślić że żadnych problemów ze zdrowiem nie ma i tylko każde z was szuka czegoś innego i chuop ma #!$%@? jak nie zaliczy
no #!$%@? przekazał ci to dobitnie a ty bys chciala dalej z nim sylwestra spędzić, chyba żeby cię #!$%@? wyzwał od szmat jak sie nie dasz przelizać, wez daj spokój w ogóle
@Zoyav może po prostu jesteś aseksualna a skoro tak to lepiej będzie żebyś przy pierwszej około seksualnej gadce o tym wspomniała
Ewentualny kumpel albo zrozumie i będzie sens dalej jakoś relacje rozwijać albo rzuci czymś ala "przy mnie przestaniesz być ( ͡º ͜ʖ͡º)" i będziesz wiedziała żeby nie tracić czasu ¯_(ツ)_/¯
@Zoyav: Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałaś. Nie mówię ze ten typ jest chadem. Mówię ze gdyby pisał tak do Ciebie obiekt westchnień to nie miałabyś pretensji. Masz pretensje ze jakis typ który bal się wyjść do sklepu jeszcze kilka lat temu odważył się Ci takie coś zaproponować. Nie wiem co w tym dziwnego. Mówisz mu ze nie jesteś zainteresowana, wyjaśniasz mu to i idziesz z życiem dalej. Nie dorabiaj sobie
@Zoyav: w takiej sytuacji to sama, chyba że jednak chcesz cimcirimcim z typem to proszę bardzo
bez kitu, sylwestra nie trzeba spędzać z kimkolwiek, BA— każdy dzień w roku można spędzić samotnie i być zadowolonym. musisz wyrobić sobie podejście, że czyjeś towarzystwo to dla ciebie miły dodatek a nie konieczność egzystencji. bo teraz to wali od ciebie taką desperacją, że nawet typ co bez żartów z podtekstem nie potrafi wytrzymać ma
@Zoyav: być samemu ≠ być samotnym
no ale to co, myslisz ze ten typ magicznie nie będzie chcial poruchac czy jak? XD może cię tylko oklamywac, a najwidoczniej jednak mu sie nie chce
nie wpychaj sie na sile na ludzi ktorzy maja w ciebie #!$%@?, musisz sama wykazywac inicjatywe skoro do ciebie nikt nie przychodzi, tak bywa w zyciu sory
@Zoyav:

a z kim mam spędzić jak nikt mnie nie zaprasza?


Jeśli w taki sposób odpowiadasz swoim znajomym jak swojemu 7 letniemu znajomemu bo każda propozycje spotkania i rozmowę traktujesz jakby inicjowała kontakt seksualny to się nie dziwie ze nikt Cię nie zaprasza. Czasami warto wrzucić na luz, pożartować trochę ale warto mieć jakieś bariery których Twoje środowisko jest świadome.