Wpis z mikrobloga

faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem samotną osobą bez znajomych i chciałabym z kimś spędzić sylwestra, nie tak go wychowałam

dlatego chciałabym mieć przyjaciółkę, tak jak kiedyś albo przyjaciela geja

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #samotnosc #sylwester
Pobierz Zoyav - faceci są jednak beznadziejni i myślą tylko o seksie, a ja po prostu jestem s...
źródło: comment_16718896453NPyTbMcCYvE2mq5kd8yFs.jpg
  • 194
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@y3ll: a z kim mam spędzić jak nikt mnie nie zaprasza?

@Zoyav: czyli typ chce w sylwestra poruchać, ty nie, a jednak naciskasz na wspólnego sylwestra, bo nie masz innych alternatyw i się dziwisz, że typ cię zlewa? W ten sposób oboje będziecie mieli #!$%@? święto, bo każde oczekuje innego rodzaju "imprezy", ale mimo wszystko będziesz zadowolona, bo lepiej się #!$%@?ć na napalonego typa, niż siedzieć w domu xD
Uwielbiam te wysrywy zyciowych przegrancow co ich nikt nigdzie nie zaprasza :D


@Outline: A ja nie rozumiem czemu tak celebrujecie ten sylwester. Kolejny rok bliżej trumny?

I czemu ludzie wciąż nie rozumieją że są ludzie którzy nie potrzebują innych do życia? Ale tak...dzisiaj wyznacznikiem jest gdzie i jak bardzo ktoś zachlał durną pałę bo jak co roku rok się skończył i to takie magiczne że kurde aż się nawalę.

@Zoyav luzuj wora, typ próbuje wbrew Twojej woli zaciągnąć Cię do łóżka, a wykopki-spierdoxy widzą w tym Twoją winę. Typa pogoń, a vikopków nie słuchaj. Zawsze wyjdziesz na #!$%@?ę - jak się ruchasz to jesteś hipergamiczną p0lką curvą workiem na spermę, jak się nie ruchasz, to jesteś #!$%@?ą karyną.
tylko że ja od 3 lat próbuję się wkręcić do kogoś na sylwestra i każdy odmawia, jak zapraszam do siebie, to też odmawiają i powooi już tracę cierpliwość i popadam w desperację,


@Zoyav: bo robisz sobie za duże ciśnienie. I pewnie przy okazji innym, stąd czując za dużą presję odruchowo odmawiają.

bycie zbyt needy wytwarza zbytnie ciśnienie, napięcie. Utrudnia albo psuje interakcje społeczne