Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak działa to posrane allegro? Kupiłem allegro smart na miesiąc, czyli 10,99 zł i dalej płacę za dostawę uwaga ZA KAŻDY przedmiot tj allegro za każdy przedmiot z osobna dolicza mi koszt dostawy, który jest różny u jednego kurier za prawie 18 zł u innego za dyche co przwie daje 30 zl za samą dostawe, przecież to jest złodziejstwo te całe smart miałp dać darmową dostawe, a tu wychodzi ze wykupujesz smart i dalej musisz zapłacić za dostawe albo dobrać produkty kiedy ja więcej nie potrzebuje, jakiś debil wyszedł z zalozenia żeby więcej kupować co jest absurdem bo jak ktoś potrzebuje tylko kilka rzeczy, ma wykupiony smart to powinien mieć darmową dostawe bo w koncu za to zapłacil ten "abonament" - smart

Chciałem kupić cztery rzeczy o łącznej wartości 80 zł z dostawą wyszło ponad 120 zł bo każdy przedmiot to osobny koszt dostawy, wykupiłem smart i dalej allegro mi liczy koszt dostawy, czyli mnie wydymali na 11 zł fajne te allegro takie nie za tanie

#zalesie ##!$%@? #gownowpis #allegro #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a1a50cba11279a731b31b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 26