Wpis z mikrobloga

: Znam taką firme gdzie #!$%@? z biur o to zabiegały żeby się poczuć lepiej ze swoim 3k/mc


@suqmadiq2ama: To mnie już nie dziwi. Pracowałem w kołchozie z jedną taką #!$%@?ą co w ogóle nie ukrywała że ona się brzydzi fizycznymi, bo oni mają ubrania robocze które mogą być przecież brudne. Dlatego właśnie niechętnie bywała we wspólnych pomieszczeniach, a jak już bywała to starała się niczego nie dotykać i w żadnym
@stuparevic Ale co w tym złego? Pracownika produkcji można wymienić pierwszym lepszym, a w biurze jednak istnieje jakaś struktura i coś trzeba umieć.
Robotnicy gównomontowni są świecie przekonani o swojej pracy że są niezastąpieni, wyjątkowi itd.
Montownia to montownia, małpę by nauczył ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stuparevic: fizyczni powinni wchodzić do zakładu osobnym wejściem i nie mieć w ogóle kontraktu z biurowymi. Komunikacja tylko przez media elektroniczne, tak żeby nie trzeba było na nich patrzeć. Dla nich to wielka nobilitacja, że pozwolono im w ogóle przebywać z tym samym pomieszczeniu co biurowym

@sruba_m3: oo, jaki komentarz

@wiatrodewsi: Każdy sra tak samo (: więc dzielenie ludzi jest złem.
@stuparevic w moim januszexie tak było. Biuro ma wyjazdy na kajaki, integracje itd itp wigilia u nich była w piątek, przyszli, zjedli i poszli. Na hali nic nie było, nie ma żadnych benefitow, wigilii oczywiście brak. Dlatego już tam nie pracuje
fizyczni powinni wchodzić do zakładu osobnym wejściem i nie mieć w ogóle kontraktu z biurowymi. Komunikacja tylko przez media elektroniczne, tak żeby nie trzeba było na nich patrzeć. Dla nich to wielka nobilitacja, że pozwolono im w ogóle przebywać z tym samym pomieszczeniu co biurowym


@sruba_m3: byl taki prezydent usa, co tak sie brzydzil niewolnictwem, ze kazal zbudowac w swoim palacyku korytarze w scianach, zeby nie musiec tych nieszczesnikow ogladac (