Wpis z mikrobloga

Dzisiaj krótkie zaoranie redpillowców, peldzejów i normictwa negujących blackpill i którzy zarzucają, że jak incele i przegrywy mogą znać się na związkach skoro sami w żadnym nigdy nie byli. Przecież własne doświadczenie to jedyna forma nauki!! Intzelu ja byłem w 5 związkach więc wiem więcej od ciebie na temat kobiet !!1oneone!!

Nie ma prostszego gówna do obalenia niż takie banialuki. To, że byłeś w związku czy wyrwałeś X kobiet nie oznacza, że wiesz w jaki sposób kobiety dobierają sobie partnerów. Dlaczego? Dlatego, że dobór homo-sapiens to nauka. Jeżeli ktoś uważa, że podrywając kobiety może nauczyć się na co one lecą to jednocześnie oznacza to że:

-Ginekologiem nie może zostać facet bo nie ma cipy. Jak ktoś nie mając cipy może znać się cipie?
-Astronom. Co za debil może mieć pojęcie o kosmosie skoro nigdy w nim nie był?
-Jak onkolog może leczyć innych ludzi na raka, skoro sam go nigdy nie miał?
-Jak kucharz z Europy może uczyć robienia wietnamskiego żarcia skoro sam nie jest wietnamcem?
-Jak #!$%@? psychiatra może leczyć ludzi z depresji skoro sam jej nigdy nie miał?

I takich przykładów można mnożyć w nieskończoność pokazując debilizm takiego osądzania. Serio, nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w związkach żeby rozumieć na jakich zasadach ludzie łączą się w pary. Wystarczy kilka dobrych lektur naukowych i podstawowa edukacja w tym temacie. Wszystkie mechanizmy doboru płciowego zostały już dawno zbadane i zmierzone. Mamy na to badania, analizy, statystyki i opracowania. Normictwo jest w stanie uwierzyć we wszystko co jest poparte nauką z wyjątkiem sfery relacji damsko-męskich. Wszędzie twarda nauka, ale jeśli chodzi o związki to tylko dowody anegdotyczne i własne doświadczenia przegrywie!

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #bekaznormictwa #redpill #zwiazki #tinder #p0lka #podrywajzwykopem #samotnosc
  • 23
@Fekalny_okuratnik Paanie ja po podróży na lewicowe safe-space'y już straciłem wiarę w ludzi xD
Oni dosłownie podsyłają mi statystykę odnośnie statusu materialnego i #!$%@?ą "ŁEEE NIERUWNOSCI SPOLECZNE, NIE MAMY WPŁYWU NA STATUS MATERIALNY NASZYCH RODZICUW"
Później podsyłam wykresik z tego samego źródła co ich statystyka to już zmieniają narrację na "incelską ideologię" i "pseudobadania"
#!$%@? mac.
@Fekalny_okuratnik: brawo, imponująca wiedza. Ja tam najbardziej lubie traktować normi-cucków przedmiotowo i porównywać ich do posiadaczy samochodow.

Normik to taki posiadacz tylko i wyłącznie samochodów z salonu. Od razu wszystko ma przygotowane, skrzynia automat, nic się nie psuje, nawet płyn do spryskiwaczy i opony mu wymienią w ASO, każda kraksa = laweta, jest ubezpieczenie, zero zmartwień. Taki normik jedyne co więc musi robić to jeździć na tym swoich samochodzie, na automacie.
@Pozytywny_gosc przegryw to chyba ktoś kto oglądał samochód na schematach, ogląda wszystkie części myśli sobie "oooo jak zepsuje się x to trzeba zrobić y" "ale byłbym zajebistym posiadaczem samochodu" ale nigdy samochodu nie miał i nie będzie miał prawdopodobnie xD
@Matis666 przeczytaj sobie to co napisałeś jeszcze raz.

Pomyśl.

Dlaczego się śmiejesz? Coś w tym opisie jest uwłaczającego dla przegrywa? Chłop się stara i studiuje schematy samochodów aby się z jakimś dla nim drogocennym w przyszłości dobrze obchodzić ale dochodzi do wniosku, że go nie stać. I że system (jego geny) w jakim żyje nigdy mu nie pozwolą na osiągnięcie takiego pułapu na którym będzie mógł kupić sobie ten samochód.

Właściwie to
@Fekalny_okuratnik Bogaty Oskarek nie zrozumie Mirka pracującego w kołchozie. Tak samo ktoś szczęśliwy i z bogatym życiem społecznym nie zrozumie kogoś kto cierpi przez samotność. Po co taki ktoś ma zagłębiać się w jakieś biologie ewolucyjne, skoro kolejne znajomości i związki wychodzą jakoś tak same z siebie? Przecież wszystko jest ok, a twoja samotność jest efektem twojego żalu a nie na odwrót. Wierz mi na słowo ( ͡º ͜ʖ͡
@Fekalny_okuratnik: czyli macie tyle dostępnych badań i jesteście tak obeznani, że każda wasza odpowiedź na problem w związku, to kobieta, która się puszcza?
Co za obszerna wiedza, swoją drogą, czyli jak dużo czytam o x temacie, to znaczy, że w praktyce mam jakąkolwiek umiejętności czy wiedze?
Macie "wiedze", bez doświadczenia i praktyki, to tak czy siak, średnio wypada.
@howtowisnia: Mamy wiedzę, że jeśli nie jesteś chadem to nie zaznasz prawdziwego pożądania ze strony kobiety. Czy tu trzeba czegoś doświadczać jeśli wiesz że jest over?

, że każda wasza odpowiedź na problem w związku, to kobieta, która się puszcza?


Niezłe urojenia wyjęte dupy
@Fekalny_okuratnik: To nie są urojenia, wystarczy sprawdzić pierwsze odpowiedzi, na jakikolwiek problem związkowy, jeżeli chłop ma problem, rzucacie się jak zwierzęta, że to wina baby, jeżeli piszę baba, potraficie jej sugerować, że to jej wina, nawet jeżeli w obie sprawy będą takie same.

"Mamy wiedzę, że jeśli nie jesteś chadem to nie zaznasz prawdziwego pożądania ze strony kobiety. Czy tu trzeba czegoś doświadczać jeśli wiesz że jest over?"

No i co
@Fekalny_okuratnik: Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest w pełni mierzalna i uniwersalna?
Wygląd może mieć najwyżej elementy obiektywności w danych kulturach, jeżeli patrzysz stricte na cały świat, wygląd jest subiektywny, standardy piękności są różne na świecie, zejdź na ziemie z bełkotem.
@howtowisnia: Twierdzę na takiej podstawie łebku, że potwierdza to wszystko nauka a ja nie mówię o kanonie piękna wynikającej z kultury tylko cecach atrakcyjności fizycznej które wywołują pożądanie takie jak wzrost, odpowiedni rozstaw kości policzkowych, wysunięcie podbródka czy wskaźnik FWHR. Nie ma prostszego gówna do obalenia niż subiektywność piękna, więc wyjdź ze swojej bańki. Nie bez powodu niemal wszyscy męscy modele na okładkach magazynów czy aktorzy kina prezentują niemal ten sam
Fekalny_okuratnik - @howtowisnia: Twierdzę na takiej podstawie łebku, że potwierdza t...

źródło: comment_1670953532UEZsNlxPyJN5SCarlmAFl8.jpg

Pobierz
@Fekalny_okuratnik: " nie mówię o kanonie piękna wynikającej z kultury tylko cecach atrakcyjności fizycznej które wywołują pożądanie takie jak wzrost, odpowiedni rozstaw kości policzkowych, wysunięcie podbródka czy wskaźnik FWHR" - nie tylko te rzeczy łebku odpowiadają za wygląd, nie ma nic prostszego niż obalenie wysrywu o obiektywnym wyglądzie, wystarczy wejść na jakiekolwiek badania, artykułu żeby Twoje argumenty były gówno warte, w dodatku jako potwierdzenie dajesz zdjęcie 2 kobiet jakby to miało
wystarczy wejść na jakiekolwiek badania, artykułu żeby Twoje argumenty były gówno warte


@howtowisnia: Czekam zatem na te badania, bo z tego co wiem to takie nie istnieją, a ty plujesz słowami jak maszyna losująca żeby tylko nie przyznać mi racji. Tak czy siak czekam na linki. Jeśli ich nie dostanę to twoje słowa są gówno warte a ty wychodzisz na fanatycznego kretyna.