Wpis z mikrobloga

Zarówno atrakcyjny facet, jak i kobieta po trzydziestce, mogą mieć branie, umawiać się na randki itd.
Jednak takiej kobiecie kończy się już czas na ułożenie sobie życia. Facet chce założyć rodzinę, to znajdzie sobie 10 lat młodszą partnerkę i po paru latach wezmą śłub i pomyślą o dzieciach. I wbrew wyparciu niektórych komentujących tu pań, znajdzie on wiele chętnych młodszych kobiet (o ile coś sobą prezentuje).
  • 17
@Xtreme2007 dałbym 10 plusów. Raz spotykałem się z dziewczyną 9 lat młodszą (miałem 29 lat, żeby nie było) i największy problem miały moje rówieśniczki xD. Trochę jak z tym żartem o gejach, że najbardziej dupa boli konserwatystów.

Z drugiej strony moje przyjaciółki nie miały z nią żadnego problemu, więc chyba zależy od relacji jaką ma się z tymi osobami.

Ale takie "hurr durr czemu nie masz tych samych celów w życiu" jest
@LifeReboot: Chciałam coś napisać, ale w sumie już ładnie podsumowałeś. Młodziutkiej dziewczynie super łatwo zaimponować, bo pewnie do tej pory najwięcej kasy jakie widziała to 100 zł kieszonkowego, a tu wyskakuje facet, który ma własny samochód. Bo najdalej gdzie była na wakacjach to Zakopane, a tu ktoś zwiedził Amerykę Pd. Bo przeczytał więcej książek, ma wyrobiony gust filmowy, doświadczenie w łóżku itp. Jak trafisz na dziewczynę, która jest ładna, ale zakompleksiona,
Jasne, że wśród 26+ są odpadki, ale są tez normalne kobiety, które to co chciały popróbować już popróbowały


@hermetyczniee: No są ale generalizując (a bez generalizowania nie ma tego całego tematu wiec sobie pozwolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) z mojego około 30 letniego punktu widzenia te 26+ często akurat wtedy tracą ciekawość świata, chęć poznawania nowych rzeczy i taką naturalna lekko naiwna otwartość na rzecz fascynacji gowniakami,
@hermetyczniee: Sprawa jest prosta, dla baby blisko 30 to jest ostani dzwonek na ciążę, potem będzie zwyczajnie za stara i prawdopodobieństwo wad genetycznych płodu gwałtownie wzrasta. Przyjmijmy, że chłop zacznie się spotykać z 26/27 latką, oczywiście nikt nie planuje ciąży z dupy, więc przynajmnie 1-2 lata wypadałoby się poznać, potem trzeba jeszcze jakieś potrzeby dla przyszłego potomka zapewnić i cyk, baba ma 30 lat i termin przydatności upłynął. To wy jesteście
Przecież ludzie 20+ już są w większości w pełni ukształtowani, jeżeli ktoś do tej pory nie dojrzał to już nie dojrzeje. Ja mając już trochę więcej lat dokładnie tak samo dogaduję się z ogarniętymi ludźmi mającymi zarówno 20 lat jak i 30.


@ZdeformowanyKreciRyj: nie no ja jednak mocno się zmieniłam po 25. roku życia. Nauczyłam się komunikować, nie robić dram itd. Umiem coś nawet powiedzieć w towarzystwie, a nie siedzę cicho
Hamuj się kobieto. 35 lat u mężczyzny to jak 29 u kobiety.


@Lorenzo_Sicario: Byłam w zeszłym roku na imprezie, na której większość ludzi miało około 35 lat. Czułam się jak jakiś dzieciak i (co zabawne) oni też mnie tak traktowali :<
@marekrocki2: Mam tyle samo i dodatkowo wyglądam na 25, niektórzy mówią że mniej. W sumie to pod pewnymi względami wolę (nawet z wyglądu) laski po 30-tce. Raz miałem tak że jak zarywałem to mnie panna zgasiła że za młody jestem, mówię jej że już bliżej do 35 niż 25, mówiła że wkręcam to pokazałem dowód i jak zobaczyła 89 na metryce to odwróciła się na pięcie bez słowa, a ja pół
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Prawda jest taka, że facet jak ma to coś, co przyciąga kobiety, to czy będzie miał 20 kilka, czy 30 kilka lat, to kobieta w każdym wieku jest praktycznie w jego zasięgu. Podobnie tak naprawdę jest z kobietami, tylko tutaj loteria genetyczna, bo większość niestety po 25-26 roku życia zalicza mocny zjazd atrakcyjności fizycznej, a to jest ważny atrybut kobiet.
Dojrzałością? xd


@hermetyczniee: Ja już dawno jestem zajęty, ale odpowiem: dziewczyny w wieku 18 lat i 28 zachowują się właściwie tak samo. Taka, która miała siano w głowie w wieku 18 lat ma je i 10 lat później. Z mądrymi tak samo. Nie zmieniacie się nijak w większości przypadków. To samo dotyczy płci męskiej jak coś. Ta śpiewka o dojrzałości to jak o szczęce u wykopków spod tagu przegryw, ale w
@Nowelizacja to jest peak, po ktorym szeroko rozumiana atrakcyjnosc zaczyna spadac, wiec juz przy 30 moze miec wszystkie przymioty. Nie rozumiem o czym piszesz do konca, mam w swoim mase przykladow na zajebiste zwiazki, gdzie roznica to 8-10 lat. Jasne, w przypadkach skrajnych to nie zagra, ale ogolnie ma spore szanse
Trochę jakby doświadczony gracz o wysokiej pozycji w rankingu grał w szachy z osobą, która nie zna zasad i cieszył się, że wygrywa. Jeśli ktoś czerpie z tego satysfakcję, to trzeba się zastanowić dlaczego.


@janeeyrie: Jeśli traktujesz związek jako rywalizację, w której ktoś wygrywa a ktoś przegrywa, to trzeba się zastanowić dlaczego. Czasem on ma status, bo ma pieniądze, a ona ma status, bo ma urodę. Nie muszą siebie wykorzystywać, są