Wpis z mikrobloga

Zakupiłem najtańszy trenażer direct na świecie- Magene T100 i jestem bardziej niż zadowolony, pomiaru mocy i tak używam z korby, chociaż ten z trenażera sparowałem z licznikiem i wcale nie odbiega wynikami. Wyobrażam sobie, że interaktywny trenażer to inna liga, ERG to też dobra rzecz, ale żeby coś tam pokręcić i się nie zmęczyć interwałami to super sprawa, no i jest tak cichutki, że żona w sypialni nawet nie wie, kiedy udaję, że pedałuję, a kiedy naprawdę robię bazę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#szosa #rower
maciup88 - Zakupiłem najtańszy trenażer direct na świecie- Magene T100 i jestem bardz...

źródło: comment_1670585948y9pyAWHvB4aW6LNpY8qP3o.jpg

Pobierz
  • 19
@TypowyXD: Chciałbym ujrzeć przed śmiercią mieśnie na brzuchu :). W pasie na głodniaka mam poniżej 80cm a kostka to tak tylko z daleka i przy dobrym świetle. Spokojniutko, nie po to chłop 34 lata masę robił, żeby teraz dopuścić do mniej niż 40cm w bicu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Masa=klasa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@komcio: Coś podobnie, ale brałem z OLX, nie wiem skąd kobieta go miała, bo wszystko pofoliowane, oryginalne opakowanie, śrubki w folijkach. Po prostu nowy, może wypadł z kontenera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@i-marszi: Jak to na Wykopku, nabijamy się ze wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rowerem jeżdżę sporadycznie, ale coś staram się biegać i mało co dało mi taki progres jak nauczenie się biegania powoli, ale nie pomijając treningów jakościowych, które wbijają wyższy level. A kolarstwo można śmiało do tego samego worka wrzucić co bieganie. Chyba nasmiewanko jest trochę, z tego, że niektórzy siedzą całe życie w bazie, bo