Wpis z mikrobloga

Czy majac dziecko 4 letnie wychowując je z żona powołanie na ćwiczenia jest niemożliwe?


@Pietiapk1: czego nie rozumiesz w tym prostym w sumie zapisie:

- jeżeli osoby te wspólnie z nimi zamieszkują i opieki tej nie można powierzyć innym osobom.


Możesz żonie powierzyć opiekę nad synem? To do wojska i bronić żony, i syna...
@Nieszkodnik: Już rozumiem końcówka jest zrozumiała. Ale z bronieniem to poczekam aż odchowam jednak swoje potomstwo. Chyba ze nas ktoś jawnie zaatakuje a nie będę latał na jakieś ćwiczenia jak prowadzę firmę w momencie pokoju.
Ale z bronieniem to poczekam aż odchowam jednak swoje potomstwo. Chyba ze nas ktoś jawnie zaatakuje


@Pietiapk1: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież bronić się będziemy wtedy, gdy ktoś (Rosja?) nas zaatakuje. Raczej nie przewidujemy Specjalnej Operacji Wojskowej w Kaliningradzie, czy tam Moskwie, bez zaczepki...

nie będę latał na jakieś ćwiczenia jak prowadzę firmę


@Pietiapk1: jak ci to idzie, jeśli nie rozumiesz prostego zdania po polsku, zanim
@Nieszkodnik: Za szybko żyje. Wychodzi czytanie nagłówków i niedoczytanie do końca. Mój błąd. Ja sie raczej wojny z Rosja nie boje. Wystrzelali sie na jakiś czas. Ale gorzej boje sie tych ćwiczeń. Po prostu firma by mi padła jeżeli mnie nie ma 30 dni.