Wpis z mikrobloga

Jprd, jestem na terapii psychologicznej dziennej. W pewnym momencie pojawił się temat z ćwiczeniami wojska i zasadniczą służba. Zapytałem się terapeutki co sądzi o tym, to Ona,, Powinna wrócić, wtedy będą prawdziwi mężczyźni,,! Zapytałem się czy pani żartuję to ona z surowym wyrazem twarzy,, nie,,. Większość kobiet się z Nią zgodziła na sali. A niby #!$%@? mamy być sobą, XDDD

PS to nie jest stara baba, ma z 30 parę lat, tatuaż itd więc tym bardziej XD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #wojsko #wojna #terapia #psychologia #psychiatria #depresja #logikarozowychpaskow
  • 116
@Arstotzkaball: ale to jest szkodliwe mocno. Może ciebie to od terapii nie odrzuci (bo poznałeś też innych i ta akcja nie odbiera u ciebie wartości terapeutów/terapii), ale wielu ludziom taka pipa może zepsuć szansę na normalność. ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeśli robienie afery jest dla ciebie niewygodne, to chociaż jej powiedz co czujesz/myślisz po tej akcji. Jest szansa, że przemysli nieprofesjonalne zachowanie i go nie powtórzy.

@
@Arstotzkaball: powiedziałbym im uważajcie o co prosicie bo może się spełnić, sztywny chłopak po wojsku z zasadami jest fajny na papierku mam wujka co jest wojskowym i jego żona tyle razy w łeb zarobiła za pierdoły że głowa mała teraz jak na rodzinnych spędach jego córki zaczynają mówić coś nie tak co mu nie pasuje to tylko podnosi głowę znad talerza i patrzy i już po temacie nawet nie musi nic
@Arstotzkaball: kobiety nie współczują mężczyznom, szczególnie w kwestiach wojska, wojny itp. zauważ, że Polki bardziej współczują Ukrainkom, które sobie spokojnie siedzą w Polsce za pieniądze z naszych podatków niż Ukraińcom, którzy giną, są gwałceni i torturowani itd.
Nie zdziwilbym się gdyby przeciętna kobieta bardziej współczuła bezpańskim psom niż mężczyznom, którzy giną na wojnie.

Takie życie, może to biologia, może kobietom się poprzewracało w głowach, ale nic z tym nie zrobisz. Żadna