Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim, mam tutaj konto, ale wolę napisać z Anonimowych, ponieważ jestem osobą dość poważaną i nie chciałbym stracić swojej pozycji na portalu.

Od szkoły podstawowej zmagam się z nieprzyjemnym zapachem (dermatolog powiedział, że to prawdopodobnie taki urok i to jest zapach potu). Nie byłoby z tym problemu gdyby nie rówieśnicy, którzy mnie przezywali itp. Poprawiłem higienę, ale zapach nadal ze mną jest (produkuję go do tej pory). Przez kolejne lata zainteresowałem się perfumami i w ten sposób teraz maskuję swój kompleks. Dodam, że poprawiłem swoje zdrowie, schudłem do 85kg przy 172cm wzrostu, od niedawna naprawdę dbam o siebie.

Czy ktoś z Was boryka się z podobnym problemem? Macie jakieś rady? Może #perfumy do polecenia? Mocne, dezynfekujące? Dodam, że cena nie gra roli ponieważ #programista15k here ( ͡° ͜ʖ ͡°)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6389b90a4bf3873caced7a0d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie pot śmierdzi tylko rezultaty rozkładu potu przez bakterie. Albo masz złą florę bakteryjną na skórze albo wydzielasz z potem coś co bardzo lubią te bakterie. Tutaj dietetyk i dermatolog się dobry kłania. Swoją drogą 85kg to i tak spora waga przy, której się dodatkowo pocisz.

Tak na szybko jeżeli capi ci z pod pachy to Etiaxil albo inne podobne kulki. Tylko to jest maskowanie problemu, a nie jego