Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
993 720 + 41 = 993 761

Typowi ludzie w piątek wieczór idą do kina, teatru, na miasto albo po prostu zalewają pałę. Atypowi wsiadają na rower i do północy kręcą po #!$%@? w okolicy, bo #squadratinhos trzeba zebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie plany były, paaanie kierowniku złoty. Nie trzeba rano wstawać to można coś więcej się pokręcić. GPX to się fajnie kreśli. Gorzej z wykonaniem ( _) trasa mnie pokonała. 20 km krócej niż planowałem. Czasowo oczywiście dłużej ( ͡º ͜ʖ͡º) standardowo drogi, które istnieją tylko na mapie, bo ktoś postanowił zaorać wraz z pobliskim polem. W lasach gęste krzaczory. Temperatura w okolicach 0, więc praktycznie wszędzie błocko. Aż mi się serce krajało, jak myślałem o nowo założonym napędzie, gdy brnąłem głębiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego gęsta mgła, a na okularach brak wycieraczek. Sporo kwadracików odpuściłem. Kilka nie weszło o krok ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak że tego. Jutro trzeba zakręcić coś normalnego, bo kilometraż marny ostatnio, a do miliona jeszcze ponad 6 kkm. W środku lasku trafiłem na ruiny jakiegoś cmentarza. Ale żadnego wąpierza nie było ʕʔ za to policja na trasie kazała dmuchać, bo jakiś #!$%@? na rowerze po nocy się szwęda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #rower #ruszmirko #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
Pobierz StulejmanWielki - 993 720 + 41 = 993 761

Typowi ludzie w piątek wieczór idą do kin...
źródło: comment_1669420257LHDJLInsvUueMSdAP7Gnj6.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StulejmanWielki: a idź pan z kwadracikami małymi. 2x uciekałem przed psem. Raz prawie wpadłem w przykryte przegnilymi deskami szambo na których rosła trawa tak że prawie tego nie było widać. Od tego czasu kwadrata z małych kwadracików nienruszam. Jka się sam powiększy to brawo ja, jak nie to też brawo ja