Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,
Niebieski, 25 lat, niskie libido, słabe samopoczucie, czasami depresyjne myśli, brak energii. Życiwo aktywny, spoko się odżywiam, regularnie trenuję. Zrobiłem badania hormonalne (za wysoki progesteron i kortyzol widoczne na zdjęciu), planuję iść do androloga, ale może ktoś jest w stanie rzucić jakimś światłem na te wyniki. Morfologia, próby wątrobowe, lipidogram, glukoza, inisulina, elektrolity w normie.

#hormony #endokrynologia #mikrokoksy #zdrowie
Hiobbit - Siema Mirki,
Niebieski, 25 lat, niskie libido, słabe samopoczucie, czasami...

źródło: comment_1669196477xLg3vPCwoUmEYtcj6mMqmD.jpg

Pobierz
  • 15
@Peeleejin: 2 razy nie
@CorniShon007: Przetrenowanie raczej wykluczam - treningi 3 razy w tygodniu, ale bez jakichś szaleństw i ogromnych objętości, jem imo całkiem dobrze ~ 2500 kcal, trzymam białko ~160g, węgle/tłuszcze różnie, poza tym dobrze sypiam, po 7-8 h.
Właśnie ten progesteron mnie zmartwił :/
@bst: Badanie naczczo około 8 rano. Snu ponad 7h, a stresy to cóż, przeprowadzka, sporo załatwiania rzeczy, ogarniania podróży, ale nic szczególnego
@Hiobbit: Progesteron jest za wysoki i bedzie powodowal takie objawy.. endo nie znaja leku na za wysoki progesteron. Moze byc on za wysoki z powodu kortyzolu, albo cos innego go nie zuzywa, bo jest on prekursorem innych hormonow.
Trzeba by zrobic dokladniejszy wywiad srodowiskowy.
Istnieje lek na progesteron - tabletka dzien po :)