Wpis z mikrobloga

Meldować się kto, na czym i w jaki h dawkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zaczynam:
- 1600 mg tramalu retard rozłóżone w czasie
- 4 piwa
- 20mg diazepamu
- 10mg klorazepamem
- 250mg pregaby sniffami (te duże kapsułki, nie jestem pewien ile mają)
- weed w dużej i nieokreślonej ilości
- nikotyna

Więcej grzechów nie pamiętam. A Wy jak się zabijacie? :D

#narkotykizawszespoko
  • 55
@nic_to: Ja też w tym roku pochowałem przyjaciela (nie kolegę) z którym nie jedno przeżyliśmy. W ciągu ostatnich kilku lat było parę przedawkowań, samobójstw udanych oraz nieudanych itp

Oczywiście chodzę cały czas na terapie i będę się musiał z tego spowiadać. Już się nauczyłem że podczas psychoterapii trzeba być bardziej szczerym niż przed samym sobą, wtedy daje najlepsze efekty.

Ale o tym możemy pogadać innym razem, dzisiaj się bawimy ( ͡
@wfyokyga: Uzależnienie to choroba, nie ma znaczenia od czego. Jeśli chodzi o substancje psychoaktywne to nie ma podziału na "klasyczne" narkotyki oraz leki. O dziwo ludzie biorący jedno i drugie są bardziej świadomi na temat tego co biorą, co można, co nie można i kiedy jest się blisko. Najlepsze imprezy to te gdzie ocierasz się o śmierć :D

Ale prawda wśród ludzi jest jedna: ćpun do wora, wór do jeziora :D
@Sperrdifferential: Gratki dla Ciebie, że to rozumiesz;) I 3mam kciuki! Mam nadzieję, że ta zabawa dziś bez.. tego z czym walczysz. Ja śmierć przyjaciela tegoroczną cały czas rozpamiętuję... dziwnie to zabrzmi, ale całe LO, narty po studiach, często z nimi, a wypaliłam trawkę 2razy.. i stwierdziłam, że to nie moja trucizna. Jednak od sierpnia widzę oczy, gesty.. słowa w piosenkach, dosłownie wszystko w innych ludziach zmarłego kolegi. Ojca dwójki chłopców, kreatywnego
@nic_to: Czy ten kumpel był z miasta na literę "S" lub "M" ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na co dzień jestem w miarę normalny, ćpuńskie życie mam już za sobą - odbiłem się od dna, ale jak pisałem - dzisiaj się bawimy i nie chce mi się o tym rozmawiać, możemy innym razem poruszyć ten temat ;)

@wfyokyga: Wśród alkoholików i ich otoczenia panuje przekonanie, że alkoholiz