Wpis z mikrobloga

@szczesliwa_patelnia:
Mordo jak chcesz grać kup stacjonarkę. Nie kupuj laptopa. Stacja stacjonarkę kup mordo, różne są stacjonarki i w różne gry można na nich grać. Nie ważne, że chcesz laptopa, bo stacjonarka lepsza. Grasz okazyjnie i chcesz wymienić łapka? Mordo jak kupiłem stacjonarke i się cieszę. Granie na laptopie? Lol, moze i pograsz wlasciwie w każdą grę jaka Cię interesuje na wysokich ustawieniach, ale to nie to samo co stacjonarka mordo
  • Odpowiedz
@SeekSouls: No super, nie muszę zakładać słuchawek do ryczącego legiona, poza tym ten model też miałem, przy pełnym obciążeniu i 95 stopniach na grafice zaczyna się obcinanie wydajności, na podkładce spadało do 86,8. Obudź się?;)
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: Odeślij go od razu jak przyjdzie i dołóż 1k do acer nitro XD

Mam legiony i na tym się grać nie da, odpalasz cokolwiek i możesz ogrzać całe mieszkanie

@Warrrkek: Co Ty pitolisz. Chyba nie masz ani jednego ani drugiego. Nitro oddawałem bo przy graniu grzało tak mocno ze klawiatura była nienaturalnie gorąca. A chłodziło tak ze nie mogłem sobie znaleźć miejsca w mieszkaniu, wszystkim przeszkadzało. Przesiadka na legiona
  • Odpowiedz
no to teraz przypadkiem zalej klawiature czy niech się pojawią martwe piksele na matrycy po utracie gwarancji czy inne uszkodzenie to powodzenia z kosztami naprawy xD


@re_plenish: To teraz bierz stacjonarkę i monitor na plery za każdym razem gdy chcesz pograć np u znajomego czy na wakacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przypominam, że mamy 2022 rok i każdy ma dostęp do internetu i mikrofonu, a jak ktoś bardzo wymagający to i sobie odpalić kamerke można xD kto dzisiaj chodzi do kogoś grać razem na komputerach w jednym pomieszczeniu? xD


@re_plenish: Wiem że dla wykopka to trudno zrozumieć ale w granie obok siebie to nie to samo co zdalnie, ludzie dalej umawiają się i organizują lan party ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: mam taki sam config, polecam serdecznie, nic się nie dzieje po +/- 1.5 roku. Wszystko super śmiga :D Red Dead Redemption 2 polecam jeśli nie grałeś, na tej grafie robi robotę a sama gra też super :D
  • Odpowiedz