Wpis z mikrobloga

Siemano!
Wydaliśmy właśnie naszą kolejną grę Nadir: A Grimdark Deckbuilder i rozdajemy 5 kluczy dla Wypoku!

W skrócie: Nadir to mroczny, roguelike’owy deck builder z haczykiem: koszt zagrania karty to również reakcja przeciwnika, którą możesz przewidzieć.
Gra ma bardzo unikatową mechanikę rozgrywania kart i styl graficzny, mamy craftowanie kart, budowanie budynków i inne fajne rzeczy które powinny przypaść do gustu fanom karcianek. ((σ ͜ʖσ)

Zachęcam do wzięcia udziału w #rozdajo !
A, i w razie czego mamy dostępne darmowe demo jeżeli ogracie będziemy wdzięczni za feedback!

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Losowanko jutro po południu, trzy osoby z plusujących i dwie osoby z komentujących!

Edit:
Właśnie zobaczyłem że stuknęło mi 10 lat na wykopie, z tego powodu dorzucę jeszcze jeden kluczyk (òóˇ)

#rozdajo #gamedev #unity3d #steam #steamrozdajo #gry #chwalesie #tworczoscwlasna #pcmasterrace
jan-grochowski - Siemano!
Wydaliśmy właśnie naszą kolejną grę Nadir: A Grimdark Deck...

źródło: comment_16680740232D4EzOwuTwbKTzTMleqqQ1.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@jan-grochowski: Grałem wczoraj w demo, wygląda obiecująco, naprawdę fajna mechanika tworzenia kart i samej rozgrywki a razem z mrocznym stylem ala darkest dungeon może być naprawdę świetną gierką.
  • Odpowiedz
@jan-grochowski: jeszcze jeden drobny błąd.

Generalnie tytuł bardzo interesujący, na pewno rzucę jeszcze raz na niego okiem gdy cena spadnie (na chwilę obecną moim zdaniem jest zbyt wysoka) oraz gdy pojawią się plany/roadmapa przyszłych aktualizacji.

Mechanika bardzo mi się spodoba, szczególnie planowanie kolejnych ruchów starając się zachować jak najwięcej zdrowia, jednocześnie sprawdzając jaki pogrom zada kombinacja atutów(?) postaci z silniejszymi atakami.

Demo trochę krótkie, nie udało mi się sprawdzić praktycznie niczego
le1t00 - @jan-grochowski: jeszcze jeden drobny błąd. 


Generalnie tytuł bardzo in...

źródło: comment_1668090965wtdN86zuIAvmf7MKXJ2X0v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jan-grochowski: O, właśnie widziałem posty o gierce mam już w wishliście, bo karcianka a z dziołchą jestem fanem deckbuilderów. Nie spodziewałem się, że to polskie, a tym bardziej, że wykopka z 10-letnim stażem :D

Powodzenia!
  • Odpowiedz