Wpis z mikrobloga

nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometrowych kolejkach do kasy niż użyć kasy samoobsługowej. z czego to wynika? ze strachu przed nowymi rzeczami? wczoraj byłem w biedronce, przepełniona, bo wiadomo, było wolne, więc wszyscy rzucili się do sklepów, i co widzę? kolejki do 4 otwartych kas jak za komuny, a przy samoobsługowych kasach 2 osoby xD
wiem, ze niektorzy robia duze zakupy, wiec wtedy meczenie sie z nimi przy samoobslugowej mija sie z celem, ale czesto ludzie stoja z 2-3 rzeczami i jeszcze narzekaja, ze pracownicy z kas podchodza do tych samoobslugowych by pomoc klientom xD
#biedronka #lidl #zabka #markety
m.....2 - nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometr...

źródło: comment_1667292530TtMSATteagB05c8b27kywL.jpg

Pobierz
  • 316
z czego to wynika? z


@mt1t29r2: Część ludzi płaci gotówką. Ja na przykład wspieram sprzedawczynie - za kilka lat hipermarkety będą cały zysk wysyłac do Francji, czy Niemiec bo nawet nie będa nikogo zatrudniać.
No i? Pochodzi pani, mówi dzień dobry, odpowiadasz dzień dobry, pani przykłada klipsa, cyka w ekran, mówisz dziękuję, koniec. 5 sekund strachu.


@brass: ale to chyba nie w Biedronce. Możesz czekać i czekać, aby jakikolwiek pracownik przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mt1t29r2: jest to też społecznie ciekawe zagadnienie, ponieważ im bardziej preferujemy obsługę przez człowieka z krwi i kości, tym łatwiej będzie im zachować pracę. Nie chcemy ludzi na socjalu to dajmy im możliwość wykonywania najprostszych prac.
ale to chyba nie w Biedronce


@ziomus0812:
Biedra nie ma desygnowanego pracownika na kasy samoobsługowe. Wstaje pan z sąsiedniej kasy jak coś jest. Ale zwykle trzeba poprosić. Byłem ostatnio na urlopie to baba się z biedrze darła na pół sklepu, że jedna kasa samoobsługowa zablokowana.
@mt1t29r2: w Biedronce szybciej zrobisz zakupy w kilometrowej kolejce niż w kasach samoobsługowych. Rano jak jadę do pracy to przy próbie kupna śniadania (np. jakieś bułki) automat nie ogarnia ich wagi, bo zapewne w systemie jest podana sztywna wartość, a nie przedział. Automat wywala błąd i ani nie zresetujesz zakupów bez karty pracownika, ani z nich nie zrezygnujesz. Musisz stać i czekać nawet 10-15 minut, aż jedyny kasjer, którego kasa jest