Wpis z mikrobloga

nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometrowych kolejkach do kasy niż użyć kasy samoobsługowej. z czego to wynika? ze strachu przed nowymi rzeczami? wczoraj byłem w biedronce, przepełniona, bo wiadomo, było wolne, więc wszyscy rzucili się do sklepów, i co widzę? kolejki do 4 otwartych kas jak za komuny, a przy samoobsługowych kasach 2 osoby xD
wiem, ze niektorzy robia duze zakupy, wiec wtedy meczenie sie z nimi przy samoobslugowej mija sie z celem, ale czesto ludzie stoja z 2-3 rzeczami i jeszcze narzekaja, ze pracownicy z kas podchodza do tych samoobslugowych by pomoc klientom xD
#biedronka #lidl #zabka #markety
Pobierz m.....2 - nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometr...
źródło: comment_1667292530TtMSATteagB05c8b27kywL.jpg
  • 316
@mt1t29r2: najbardziej hardkorowa teza jaką słyszałem to że ludzie w cenie zakupów oczekują bycia obsłużonym i nie będą w tym wyręczać kasjerów xD


@Obiekcik: Ja np.

@mt1t29r2:
Na dodatek uwazam ze kasy zamoobslugowe to mily dodatek, ale ja stoje do zwyklej kasy bo nie chce zeby pozwalniali ludzi.

Finalnie sami bedziecie robic za kasjerów, a firmy beda mialy gigantyczne zyski przy sporym bezrobociu

W Stanach jeszcze pakują, u nas
Bawi mnie nieporadność ludzi - zawsze mając alkohol w koszyku zagaduje w miły sposób do losowej pani układającej towar na sklepie, idziemy sobie razem do kasy i mi puszcza zakup - jeśli tylko nie ma kolejki do samoobslugowych to czuję się jak honorowy krwiodawca w kolejce do lekarza który wydymał wszystkich xD
@mt1t29r2:
Sam chodzę 90% czasu do samoobsługowej kiedy tylko mogę i też nie rozumiem czemu ludzie tak w tych kolejkach stoją. Ja przeważnie mam mało rzeczy ALE
1) Przynajmniej z rana nigdy nie ma pracowników dedykowanych do tej kasy. I coś system ci zablokuje i czekasz aż w końcu ktoś podejdzie
2) Niektórzy ludzie to też są #!$%@?. Parę razy to jakaś babka miała pełny wózek po brzegi tych zakupów i