Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirunie, jak zapowiedziałem, robię #rozdajo mojej starej, w pełni sprawnej karty - Geforce RTX 2070.
Jest pewien haczyk. Proszę mnie przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Środek jest dowolny - wiersz, gif, smutna historia, email z pogróżkami, cycki różowego paska, słowem - co tylko przyjdzie wam do głowy, byle mi się spodobało. Cenię sobie inwencję, więc zaskoczcie mnie.
Na wasze prace czekam do niedzieli 30/10/2022 do godziny 19:00. Kartę wysyłam na mój koszt ne terenie EU.
In b4 - wszystkim sądzącym, że to zarzutka: prawie trzy lata temu zrobiłem podobną akcję z GTX 970. Tutaj ten wpis, a tutaj zwycięzca potwierdza odbiór paczki. Wtedy wygrała piosenka, więc tę forme możecie sobie odpuścić tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A kolega @ZaQ_1 chyba już nie powinien uczestniczyć - wyczerpałeś swój zapas szczęścia ( )
#pcmasterrace #kartygraficzne
Pobierz Felidiusz - Mireczki i mirunie, jak zapowiedziałem, robię #rozdajo mojej starej, w pe...
źródło: comment_16669739680P0IRYgxcJZwxAeCtq0GqN.jpg
  • 284
@Felidiusz: od zawsze chciałem pobawić się narzędziami do machine learningu czy AI, niestety mam kartę od AMD która nie obsługuje CUDA (technologia na której stoi 90% softu z tym związanego). Dlatego właśnie ostatnie 6 lat spędziłem marząc o zabawie takimi narzędziami jak tensorflow jednocześnie ignorując to że mój laptop posiada kartę od Nvidii i wkładając absolutnie zero wysiłku w próby zgłębienia jakiejkolwiek innej biblioteki która działa w oparciu o OpenCL zamiast
@Felidiusz: No co, smutna historia jest taka, że zaprosiliśmy razem z różową swojego znajomego z innego miasta. Ta ochlejmorda nachlała się i kompa mi zalała :(. Wszystko dało się uratować prócz tej chędożonej karty graficznej, świeć Panie nad duszą tego biednego grzejnika(R9 290). Karta może nie była najlepsza, ale za to w zimę mnie dogrzewała(80-85 stopni na tej karcie to norma). Znajomy przestał się odzywać jak po fakcie #!$%@?ł do swojego
@Felidiusz: Świński pastuchu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i #!$%@? zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, #!$%@? twoja mać. Dawaj Ty mnie te karte.
@Felidiusz:
Dwóch myśliwych szło przez las, kiedy nagle jeden z nich upadł. Drugi zadzwonił w panice na pogotowie.
– Mój przyjaciel nie żyje! Co mam zrobić? – spytał.
– Proszę się uspokoić. Najpierw musimy ustalić, czy na pewno nie żyje – odpowiedział operator.
Zapada cisza, a po chwili w słuchawce słychać strzał.
– ok, co dalej?

Finał konkursu Miss Polonia, laski czekają zestresowane gdzieś na zapleczu na werdykt jury, w końcu