Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirunie, jak zapowiedziałem, robię #rozdajo mojej starej, w pełni sprawnej karty - Geforce RTX 2070.
Jest pewien haczyk. Proszę mnie przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Środek jest dowolny - wiersz, gif, smutna historia, email z pogróżkami, cycki różowego paska, słowem - co tylko przyjdzie wam do głowy, byle mi się spodobało. Cenię sobie inwencję, więc zaskoczcie mnie.
Na wasze prace czekam do niedzieli 30/10/2022 do godziny 19:00. Kartę wysyłam na mój koszt ne terenie EU.
In b4 - wszystkim sądzącym, że to zarzutka: prawie trzy lata temu zrobiłem podobną akcję z GTX 970. Tutaj ten wpis, a tutaj zwycięzca potwierdza odbiór paczki. Wtedy wygrała piosenka, więc tę forme możecie sobie odpuścić tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A kolega @ZaQ_1 chyba już nie powinien uczestniczyć - wyczerpałeś swój zapas szczęścia ( )
#pcmasterrace #kartygraficzne
Pobierz Felidiusz - Mireczki i mirunie, jak zapowiedziałem, robię #rozdajo mojej starej, w pe...
źródło: comment_16669739680P0IRYgxcJZwxAeCtq0GqN.jpg
  • 284
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felidiusz: @Felidiusz: jeśli dasz mi Twoją kartę, zrobię rozdajo swojej (sprawnej) GTX1060 6gb, którą swoją drogą kupiłem od innego Mirka. Żeby było śmieszniej, nie brałem przesyłki za pobraniem, tylko wpłaciłem w ciemno całą kwotę na konto totalnie nie znanej mi osoby. Karta przyszła cała i już drugi rok bezawaryjnie śmiga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet ori plomba jest
@Felidiusz: Poniżej moja stara autorska Pasta. Może mi się na coś przyda i uda mi się wreszcie zrobić upgrade kompa xD

Wypiłem kilka piw na imprezie z kumplami z polibudy *hehe wiecie anonki, łydka grubasa hehe* i po udanym 12km spacerze by zaoszczędzić wróciłem do mojego nowo upolowanego loftu, #!$%@? ledwo kluczem w drzwi trafiłem, łyk wody i szukam tej #!$%@? drabinki. 3/4 loftu #!$%@?, ale zamontowałem xD

Wdrapałem się na
Pobierz GajuPrzegryw - @Felidiusz: Poniżej moja stara autorska Pasta. Może mi się na coś przy...
źródło: comment_1666990789bvANUC2TXFDXCuzmjn39M3.jpg
@Felidiusz: Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i #!$%@? im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.