Wpis z mikrobloga

Coraz częściej słyszę o takich przypadkach chłop nie wytrzymał psychicznie żona chciała od niego odejść to postanowił ją zabić i dwójkę dzieci już pomijam fakt, że dobrze im sie powodziło mieli dom, mieszkania jakieś pod wynajem żadnych problemów finansowych, ale gdy żona chce odejść to niektórzy tego nie potrafią zaakceptować psychika ludzka nie zna granic.

Prawda jest taka, że babie pościanowej sie hipergamia włączyła bo mąż #!$%@?ł w pocie czoła na wszystko pewnie nie spędzał z rodziną czasu więc szykowała sie na przeskok na inną gałąź bo brakowało jej emocji a chłop na blupilu świata pewnie poza nią nie widział oczywiście to moje domniemanie redpilowo blackpilowe.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/tarnow-zabil-zone-i-coreczki-potem-odebral-sobie-zycie-przerazajace-szczegoly/cjx80be?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage&fbclid=IwAR0ZfQ6wpXfV-mWS1Ycw5l5UHxTAK87S4_GDg_pGozPr8bEUhOBYcDAdC1g

#blackpill #depresja #redpill #samotnosc #blupill #zwiazki #przegryw
TTedbundYY - Coraz częściej słyszę o takich przypadkach chłop nie wytrzymał psychiczn...

źródło: comment_166642720332AyDwQoui44AHEj9NGxMu.jpg

Pobierz
  • 20
@TTedbundYY: Nie mam żadnej teorii żeby podbudowywać moje zdanie tak jak Ty. Tworzenie teorii żeby tylko poprzeć swój światopogląd jest tak słabe i na siłę i tylko pokazuje jak próbujesz wepchać swoje pillowe bzdury jako prawdę. Nie wiesz co się tam wydarzyło czy chłop był psychiczny(No raczej równo nie miał skoro zabił nawet dzieci) czy znęcał się nad nią i chciała odejść czy nawet po prostu poznała kogoś i chciała odejść.
@Atencjuszhehe: wy normicy jesteście naprawdę jacyś upośledzeni. Tak dzielnie bronicie świętych kobiet byle wasz światopogląd się nie załamał. Pewnie wmawiasz sobie, że akurat twoja jest "inna", ale w głębi duszy wiesz, że każda kobieta jest taka sama i tobie laska może wywinąć taki sam numer.

Przeciez masz jasny dowód, pokazane że to co mówi @TTedbundYY to 1000% prawdy, bo takich przypadków było juz 10000, chociażby ten ostatni chłop co kilka dni
@Pozytywny_gosc: Ty jesteś zdrowy? Gdzie ja jej broniłem? Stwierdziłem że dopisywanie swoich teorii do historii którą chłop zna z artykułu jest giga kiepskie bo na siłę wrzuca swoją narracje, a Ty wyzywasz od normików

Fakt jest 10000 przypadków gdzie kobieta to suka i manipulantka i jestem tego świadom. Tyle że ja nie żyje w bańce gdzie kobiety są zawsze winne i każda jest taka sama

Ilu facetów napieprza swoje baby? I
Stwierdziłem że dopisywanie swoich teorii do historii którą chłop zna z artykułu jest giga kiepskie bo na siłę wrzuca swoją narracje


@Atencjuszhehe: kiepskie to są właśnie wykopki, które zawsze bronią kobiet w takich sprawach i głoszą mity, że są "inne" kobiety i to po prostu kolejny przypadek złej kobiety
@Pozytywny_gosc: No i dalej pieprzysz to samo że kogoś bronie XD Wy to jesteście jak te feministki które krzyczą jakie są uciemiężone przez mężczyzn i drących się że faceci mogą więcej.

Żyjesz w bańce jak mitoman i próbujesz wmawiać każdemu że kobieta ma instynkt jak zwierzę i tylko kusi dupą i manipuluje, a mężczyzna to niewinne stworzonko które chce żeby tylko je przytulić. Weź gościu wyjdź do ludzi, a jak lubisz
@Atencjuszhehe: no #!$%@? jak nie masz znajomych to jak niby masz wyjśc do ludzi? Ile obcych ludzi zagadałeś w życiu wychodząc SAMEMU hipokryto?

100% znajomych masz ze szkoły i pracy i poznanych przez znajomych, ale wyobraź sobie że są ludzie tacy jak ja którzy mają od 1 roku życia ZERO znajomych i nie mam do kogo wyjść
@Pozytywny_gosc: Nie rozmawiam z nikim z czasów szkolnych. Rozmawiam z obcymi i zagaduje zależnie od sytuacji. Bez problemu zagadam do kogoś w pracy, na palarni podczas przerwy czy u lekarza w przychodni z nudów

To Ty wypluwasz kolejną teorie że znajomych zdobywa się tylko w szkole, a potem to już człowiek nigdy nikogo nie pozna. Cały ten wasz tag opiera się tylko na użalaniu się nad waszym losem i obwinianiu o
@Pozytywny_gosc swoje gówno wpisy nazywasz prawda? Wmowiles sobie jakiś schemat i przekonujesz do niego resztę, a gdy ktoś się nie zgadza nazywasz od razu normikiem. Tu przykład. Wrzucony link do wiadomości, typ #!$%@?ł partnerkę i dwoje dzieci. Ty już biegły sądowy wystawiłeś opinie że to na bank wina kobiety. Na jakiej podstawie? Znałeś ich? Mieszkałeś w ich domu? Nie, na podstawie wysrywu ze swojej głowy.