Wpis z mikrobloga

Chaczapuri do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i trochę #chwalesie bo to moje pierwsze podejście do tego dania :) Choć raczej sceptycznie do tego podchodziłem to jednak polecam Wam spróbować, bo to bardzo dobre i sycące danie. Myślę, że może być jeszcze lepsze, bo zrobiłem z pierwszego lepszego przepisu ;)

#gotujzwykopem #pieczzwykopem #bojowkapiekarska #jedzzwykopem #jedzenie
Pawel929 - Chaczapuri do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i trochę #chwalesie bo to moje pierw...

źródło: comment_1665852042r5H0j0514WinVtE95yGGrm.jpg

Pobierz
  • 41
@Pawel929: Od oceniania to mnie a nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chaczapuri dobra rzecz, bardzo lubię a twoje wygląda bardzo fajnie, +

Skoro tak myślisz to znaczy,że masz kolejny przepis do dopracowywania ;) z tego co wiem to też są różne rodzaje chaczapuri, chyba ze względu na regionu ale nie interesowałem się za bardzo i nigdy nie robiłem w sumie więc mogę gadać głupoty.

Smacznego
@MG78: Ahh no tak, to Ty prowadzisz kanał Top Gar, jestem nawet subskrybentem ;) Dzięki, przetestuję i dam znać. Kiedyś robiłem Buffalo Wings z Twojego przepisu, wszystko świetnie wyszło :)
@rafal-heros: Kuchnia gruzińska jest spoko i jest dość tania, większość lokali gastro to gruzińskie chyba piekarnie, które są fajną alternatywą dla kebaba.

Ja bardzo lubię modę na gruzińską kuchnie bo teraz jak potrzebuje gruzińskie puri czy lawasza to nie miszę go robić tylko idę do piekarni i jest. Chciałbym jeszcze aby nastała moda na kuchnie bałkańską bo czasem zjadłbym sobie jedną pljeskavicę do której nie opłaca mi się piec jednej lepinji.
@marilmaril: Moje wykonanie jest podobne do tego z Twojego przepisu. Oryginalnych gruzińskich serów oczywiście nie miałem, więc zastąpiłem fetą oraz mozarellą. Mała kostka masła, które się rozpłynęło i jajko również wrzucone na chwilę przed końcem pieczenia. Tak, aby białko się ścięło, a żółtko pozostało płynne.