Wpis z mikrobloga

A to że po szczaniu „małym przyciskiem” jest zrzucane w kibel 3 litry wody sprawi, że autor będzie sie zastanawiał nad fenomenem montażu kibla w domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wydać 3/4k na coś co myje naczynia zużywając dużo wody i jeszcze zajmuje sporo miejsca w kuchni.


@Epg_:

Ma jeszcze inne zalety, które są nie do podważenia. Nadaje się do wykąpania psa, kota (pralka w sumie też, ale koty wirowania nie lubią), jak jesteś gabarytów Messiego, to sam się też w niej wykąpiesz. No i świetnie sprawdza się jako pisuar.
@Piho: Aż tak się nie znam pisałem na OLX do ludzi handlującymi wieloma zmywarkami i wszyscy zgodnie polecaci stare Siemensy/ Bosche na starych pompach jako niepsujące się/łatwe w naprawie. Powertuj na OLX gościa co ma masę zmywarek i zadzwoń spytaj co sugeruje oraz czy daje gwarancje rozruchową i ewentualną naprawę po kilku latach w sensie czy ma do niej części.
Ej, a jak to jest jak ktoś mieszka sam i nie zużywa dziennie 5 talerzy tylko np 1 na dzień ? Jest sensowny wtedy zakup zmywarki ? Bo dla 3 talerzy, 6 sztućców i szklanki chyba nie warto specjalnie włączać zmywarkę ? Jak to jest ?
@Epg_: pełno osób pisze że zmywarka must have no i się tak zastanawiam, czy jak jestem singlem to też? Czy wy mieszkacie w 5 osób i po obiedzie wszystko do zmywarki co chyba nie trzymacie w niej naczyń kilka dni i myjecie dopiero jak się uzbiera troche?
@Katiee: dokładnie xD
@Katiee: @interpenetrate: a dlaczego nie włączać jej raz na kilka dni? O ile nie jada się czegoś naprawdę śmierdzącego, to brudne naczynia spokojnie mogą poczekać w przymkniętej zmywarce parę dni. A potem po zmywaniu w mega gorącej wodzie i tak są doczyszczone znacznie bardziej, niż po zmywaniu w rękach.
Mam zmywarkę w domu raptem od pół roku i za nic nie chciałbym wracać do zmywania ręcznego, nawet jeśli zajmowało mi