Wpis z mikrobloga

@Epg_: Wiem że to bait.
Ale kupiłem zmywarkę. Dla beki porównałem ile wody zużywałem przy myciu pełnego zlewu naczyń a ile przy zmywarce.

Szok a do tego ludzie
  • Odpowiedz
@Epg_: No 3k bym nie dał, swoją kupiłem za 300zł. Ważne by kupować BOSCHA/Siemensa starego typu. Części są dostępne, każdy serwisant naprawi a i tak one się nie psują :)

Po co dawać 1k czy tam 1,5k i wiecej jak za 300zł kupimy zmywarkę która po prostu działa i będzie działać przez lata.
Nawet jak się zepsuje to w cenie nowej mamy z 5 starych xD

Zmywarka to nie Telewizor/Komputer wątpie
niebadzogrem - @Epg_: No 3k bym nie dał, swoją kupiłem za 300zł. Ważne by kupować BOS...

źródło: comment_1665654780YrhgHL7IxwSsFY5Ad5moDG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 25
@Spadowa_mam_robote
@PanManieglev
Ogólnie to może miałem jakieś inne doświadczenia w kwestii thermomixa, ale nikt nigdy mi go nie wciskał. Osobiście go nie posiadam bo nic nie gotuję, ale mają go moi rodzice, którzy sobie go kupili przez internet i też nikt im go na siłę nie wcisnął XD a odnośnie praktyczności to całkiem często widzę, że robią w nim np. jakieś kremy, sosy, ciasto do pizzy itd i są generalnie zadowoleni, więc
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: Nie no, w zmywarkach też są duże różnice jakościowe i nie tylko.
Droższe mają lepsze programy, światełka czy liczniki ile czasu zostało, dodatkowe i lepiej usytuowane spryskiwacze dzięki czemu lepiej domywa i z większej liczby stron, lepiej i wygodniej rozmieszczone kosze i inne. Więce regulacji przez co można więcej upchać lub większe rzeczy, więcej czujników (te tańsze nie wiedzą nawet kiedy sól się kończy czy coś) i tak można by
  • Odpowiedz
@Epg_: ja miałem zmywarkę w domu, ale nie używałem od nowości z tych samych powodów, że drogo itp. a potem dziewczyna mnie niemal zmusiła i teraz myślę jakim byłem debilem że wcześniej zmywalem ręcznie jak jakiś biedak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Epg_: Zmywarka to najlepszy sprzęt AGD w domu!!! Najtańsza i największa zmywarka Electrolux, 3 programy na krzyż, pokazuje tylko poziom nabłyszczacza i soli. Od 10 lat nie do #!$%@?, żadnych awarii. Proste jest najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Epg_: Wiem że bait i w ogóle #pdk ale jakbym słyszał swojego ojca. „Po co zmywarka jak można ręcznie umyć i nie trzeba wydawać 1500 zł.” xD uwielbiam te dziadowskie oszczędności.
  • Odpowiedz
@Epg_: jak kupowałem odkurzacz xiaomi z 4 lata temu to słyszałem tylko 'łojesu po co ci to możesz sam poodkurzać szkoda kasy', a jak jeszcze słyszeli, że to odkurza mieszkanie 40 minut to już w ogóle argument 'samemu w paręnaście minut byś to zrobił przecież dużo tego nie ma'. Tyle, że ja tego nie robię i mogę włączyć jak mnie nie ma w domu by nie słuchać hałasu i wrócić do
  • Odpowiedz