Wpis z mikrobloga

#pracbaza proszę o podpowiedź, bo w sumie będę pierwszy raz w życiu w takiej sytuacji xd jak się zmienia pracę? Pracuję w obecnej, wysyłam swoje cv. Już widzę 1 problem- nie mogę odbierać telefonów w pracy i co, mam do wszystkich oddzwianiac po 17? Jak już nikogo tam w hr nie będzie? A kiedy mam się umawiać na rozmowy? O 20? Jak to wszystko logistycznie ogarnąć? Bo jak o tym myślę to mam ochotę rzucić obecną pracę i dopiero szukać nowej. Ale jakoś ludziom się udaje
  • 28
  • Odpowiedz
@Cecill: Niemożliwość odbierania telefonów w pracy wydaje mi się dosyć problematyczna - może to trzeba jakoś zaznaczyć w CV/mailach/wiadomościach do rekruterów? Ja normalnie odbierałem telefon w czasie pracy i umawiałem się na jakąś akceptowalną dla obydwu stron godzinę na rozmowę.
  • Odpowiedz
Co to za niewolnictwo, że nie możesz telefonu odebrać? :D


@astrodamus: nie rozumiem z czego sie tak cieszysz. Sa zawody w ktorych nie mozna odbierac telefonu w czasie pracy.

Chcialbys, zeby chirurg w trakcie zabiegu szedl na 5min na telefon? Praca w banku tak samo - telefon tylko na przerwach. Obsluga klienta, praca na maszynie w ciezkich warunkach. Jest pewnie tysiac roznych prac w trakcie ktorych uzywanie telefonu sie nie uda.
  • Odpowiedz
@Cecill:
Pracujesz po 12h? Bo moim zdaniem jak robisz zwykłe 8 to albo rano albo po południu jest chwila na tel ;)

Jak ja zmieniałem robotę to rozmowę prowadziłem na słuchawkach w autobusie.
  • Odpowiedz