Wpis z mikrobloga

@marcpol - polecam. :)


@CamelCase: Dziękuję :)

A brał ktoś może bezpośrednio w banku bez doradcy? Nie wydaje się to specjalnie trudne.. chyba :D widzę, ze pko lub milenium ma najlepsze oferty teraz na stałej stopie


@damski_przegryw: Obecnie w PKO BP czasowo stałe oprocentowanie jest jednym z korzystniejszych. Trzeba też pamiętać, że oferty zmieniają się nawet codziennie. Możesz poczytać moje wpisy i komentarze, być może znajdziesz tam odpowiedzi na swoje
@damski_przegryw: Oferta się niczym nie różni w większości przypadków. Nie ma przeszkód, żebyś zrobił to samodzielnie, ale po co latać do dwóch banków podpisywać papiery skoro możesz to zrobić w jednym miejscu i doradca Cię odpowiednio przygotuję. Sam pracuję w zawodzie więc wiem jak często dużo mogę dać od siebie. Wcześniej zarezerwować ofertę. W odpowiednim momencie złożyć wniosek. Wiem kiedy poczekać jeszcze chwilę itd. Jak jesteś chętny, to możemy zrobić spotkanie
@damski_przegryw: Polecam @marcpol . B2B od kilku miesięcy here, w dodatku ryczałt, ale się udało choć inni doradcy kręcili nosem. W dodatku pomoc w analizie prawnej umowy przedwstępnej, super dostępność, a pytań miałem wiele, wszystko zdalnie ale jak trzeba to też osobiście. No i oferty faktycznie zmieniają się często, warto żeby doradca śledził to na bieżąco, millenium potrafiło z dnia na dzień zmieniać np