Wpis z mikrobloga

Bawi mnie na tagu wiara w magiczną ścianę.
Nie ma i nigdy nie było żadnej ściany - młode laski też chcą związków, a nie ruchania co tydzień innego faceta.
Laska, która o siebie dba praktycznie do końca życie będzie miała tłumy adoratorów
Co więcej - obecnie laski dużo lepiej się czują same i dużo lepiej znoszą bycie singielkami od facetów

Żadnej ściany nie będzie - to cope wymyślony przez przegrywów, że jak teraz ich kobiety nie chcą, to za 10 lat oni ich będą mogli nie chcieć i wybrzydzać. Nic takiego się nie stanie nigdy

Przez pracę przewinęło mi się sporo koleżanek samotnych matek - żadna nie jest zdesperowana i żadna nie szuka jakiegoś betabankomatu. W sumie wśród mojego otoczenia nie spotkałem ANI jednego przypadku, kiedy ktoś jest betabankomatem. Ani jednego
#przegryw #blackpill #depresja #samotnosc
  • 34
  • Odpowiedz
wystarczy pobrać tindera, założyć konto i ustawić 30+, tyle wystarczy by obalić twoją teorię.


@Fridlevich: Ale że co? Że są kobiety, które szukają związku po 30+?
Nie neguję, ale co to ma do mojej teorii?
  • Odpowiedz
Ściana nie jest żadnym problemem dla baby, w najgorszym przypadku straci Chadów, ale nie przecietniakow


@itsoverforme32445: Ludzie wolą partnerów w podobnym wieku, kobiety wręcz preferują trochę starszych.
Ktoś kto zawsze był ładny, dalej będzie miał ładnych.

Ściana = czad nie chce nawet ONS


@RyouNarushima: Jak nie jest ładna, to nigdy nie chciał, jak dba o siebie, dalej znajdzie w #!$%@? przystojnych facetów zainteresowanych nią
  • Odpowiedz
obecnie laski dużo lepiej się czują same i dużo lepiej znoszą bycie singielkami od facetów


@HFL-przed-30: To akurat nie jest zaskakujące bo kobiety są singielkami bo tego chcą kiedy faceci najczęściej są singlami bo nie mogą tego zmienić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: ściana dla kobiety to wymysł redpillowców, których wykorzystuje państwo żeby więcej pracowali i bardziej się starali, samotna kobieta po 30 ma furę alimentów od byłego partnera, zasiłki od państwa oraz mnóstwo przywilejów takich jak pierwszeństwo usług oraz wsparcie w społeczeństwie - przecież ona jest samotna i jej tak ciężko. Bycie samotną matką to przywilej - nie trzeba chodzić na kompromisy drugiej połówki oraz się do nikogo dostosowywać, można też wychować
  • Odpowiedz
@clrs: wyjaśnili Ciebie tam, wiec nie wiem po co piszesz
Plus ogółem - lepsze są związki, niż seks z młodymi laskami, a do tego lepsze są osoby bliższe wiekiem
Może mam za małe libido, ale już w ogóle nie jestem zainteresowany seksem dla samego seksu
  • Odpowiedz