Wpis z mikrobloga

@Aryo https://t.me/rezident_ua/14270

Jakieś inne źródło takich rewelacji?

⚡️⚡️⚡️#Insider

MI6 przekazał do Kancelarii Prezydenta informacje, że Kreml po dopuszczeniu nowych regionów do Rosji przedstawi Ukrainie etapowe ultimatum. Jeśli Siły Zbrojne Ukrainy nie powstrzymają działań wojennych, to w ciągu dwóch tygodni cała infrastruktura energetyczna Ukrainy zostanie wyłączona, a drugim etapem będą uderzenia z taktyczną bronią jądrową.


#ukraina #mi6 #wojnanuklearna #rosja
  • 16
@felixd: MI6 przekazało Kancelarii Prezydenta informacje wywiadowcze, że Kreml po przyjęciu nowych regionów do Rosji wystawi Ukrainie etapowe ultimatum. Jeśli Siły Zbrojne Ukrainy nie powstrzymają działań wojennych, to w ciągu dwóch tygodni cała infrastruktura energetyczna Ukrainy zostanie wyłączona, a drugim etapem będą uderzenia z taktyczną bronią jądrową.
Wewnątrz
MI6 wysłało informacje do Kancelarii Prezydenta i Sztabu Generalnego, że Kreml zatwierdził listę celów dla infrastruktury energetycznej Ukrainy, ataki będą realizowane etapami. Pierwsza
pytanie jak zareaguje zachód


@ArtBrut: Wiadomo jak zareaguje. Albo w scenariuszu niemieckim zgodzi się na ultimatum, albo w scenariuszu polskim przedstawi własne ultimatum. Sądząc po tym, że Amerykanie chcą położyć rosję do zera jeszcze przed ewentualną wojną z Chinami (dzięki czemu - mam nadzieję - do niej nie dojdzie) to stawiam, że zaprezentują NATOwskie ultimatum i będą bardzo mocno liczyli na to, że będzie okazja żeby je spełnić ( ͡°