Wpis z mikrobloga

#donaldtusk #bojowkadonaldatuska #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #cytatywielkichludzi #polityka #tvpis #tvpiscodzienny

Kształt tej umowy powoduje, że tzw. Nord Stream, czyli gazociąg północny przestaje być groźny z naszego punktu widzenia. Ja nie odczuwałem jakiegoś szczególnego nacisku, wtedy kiedy rozmawiałem z premierem Putinem wiele, wiele miesięcy temu o… to był taki wstęp do negocjacji ws. kontraktu gazowego. Nie miałem wrażenia, aby Rosja miała jakiś szczególnie istotny interes, żeby tym gazem Polskę dociskać ~ Donald Tusk
msqs1911 - #donaldtusk #bojowkadonaldatuska #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4kons...
  • 3
  • Odpowiedz
@msqs1911: Teraz jest wszystko jasne. Z czystym sumieniem zagłosuje na PiS, który po aneksji Krymu przez Rosję, przewidział obecne wydarzenia i uniezależnił nas od rosyjskiego gazu i węgla, dzięki czemu nikt nie obawia się nadchodzącej zimy, nie musimy sprowadzać błota z Wenezueli i z radością spoglądamy w przyszłość wiedząc że nie grozi nam kryzys energetyczny.
  • Odpowiedz
Z czystym sumieniem zagłosuje na PiS, który po aneksji Krymu przez Rosję, przewidział obecne wydarzenia i uniezależnił nas od rosyjskiego gazu


@venividi: Czy mówisz o otwarciu 29 września tego roku gazociągu Baltic Pipe (którego Tusk nie potrzebował) a który PiS rozpoczął w 2019?
msqs1911 - > Z czystym sumieniem zagłosuje na PiS, który po aneksji Krymu przez Rosję...
  • Odpowiedz