Wpis z mikrobloga

@hardgainer: @owocliczi: i do mnie się pieni że niby po co to wszystko skoro przegryw, to że nie miałem kobiety nie oznacza że muszę być nieatrakcyjnym oblechem.. żadnych konkretów tylko szczekanie bez odniesienia się do gówno prawdy jakim jest " pół roku na siłowni " XD i do czego od początku się tu wszyscy zwracamy.. @owocliczi: idz to powiedz swojemu chłopowi to ci sam wyśmieje, aby nie zabierać się
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: @hardgainer: @Kreation: @owocliczi: I ty masz czelność mówić zapewne szczupłemu zdrowemu jeszcze w miarę dość młodemu bo tylko 27lvl chłopowi że wygląda jak dziecko XD haha pokaż nam wszystkich swoją fotkę chętnie ocenimy czy jesteś hot bo #ruchanie jprd to jest zwykła damska toksyczność bez żadnego poparcia za którą stoi jakaś prawda. No pokaż to swoje ciałko skarbie.. czekamy (ʘʘ) ale pewnie nici
johnnytsunami - @flumpybread: @hardgainer: @Kreation: @owocliczi: I ty masz czelność ...

źródło: comment_1663369881gm1URjl79RW0EWptk4B73s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnny_tsunami: to jest jakiś zakompleksiony troll z wizjami mężczyzn po sterydach, szkoda z takimi ludźmi rozmawiać. Tu jest próba poniżenia innych na każdym kroku. Nie warto dawać takim ludziom atencji
  • Odpowiedz
@Kreation: prawda, straciłem tylko czas na tego trolla, jednak ja mam podobną budowę ciała do twojej i trochę mnie to jakby też szczypie ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc stąd moja konsternacja. A co do #p0lki to przed monitorem pewnie siedzi jakiś obrzydliwie ulany gargulec z oponą na bebzolu i tłustym nadpiździem więc dlatego ten hejt na szczupłych gości takich jak my.. jeśli to czytasz gargulcu to wiedz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnny_tsunami: ja mógłbym budować masę mięśniową, ale musiałbym zacząć dużo jeść, a to po pierwsze duże koszta, później zmiana garderoby, do tego takie nawyki żywieniowe mogą się utrzymać, a jak przestanę ćwiczyć z jakichś względów, to się roztyję, a znam parę takich przypadków z otoczenia. Także osobiście moja sylwetka mnie mniej więcej zadowala, są szerokie barki, ładne plecy płaski brzuch przyzwoita kondycja.
  • Odpowiedz
@Kreation: podobnie z tym przytyciem mam taką przemianę że musiałbym spożywać ogromne "dla mnie" ilości jedzenia a na to brak funduszy i czasu najbardziej bo praca i obowiązki. Co do ciebie po prostu kwintesencja zdrowia i dobrego samopoczucia samo w sobie ( ͡ ͜ʖ ͡) i oto w tym przecież chodzi.
  • Odpowiedz
@johnny_tsunami: @Kreation: no co za #!$%@? xD Znaleźli sobie wymówkę, żeby wyglądać jak gówno. Wątróbka, żołądki, serca kurczęce, jajka, odżywka białkowa, ryż, pierś z kurczaka, makrela, szprotki, tuńczyk i warzywa, pestki słonecznika, oliwa z oliwek - na pewno jest to tańsze niż gówno które żrecie. I wróćmy do dyskusji jak będziecie mówić o tym, ile wzięliście w przysiadzie i ile białka dziennie jecie, a nie jeden kupił jak skończony debil
  • Odpowiedz
@owocliczi: teraz przeobrażasz się na "znafce" żywienia XD posłuchaj uważnie trollu tutaj nikt nie bierze cię na poważnie bo po tych durnotach i toksyczności do kolegi @Kreation gdzie napisałaś że wygląda jak dziecko udowadniasz że jesteś tylko szczekającym skrzekiem i nic absolutnie nic nie możesz tu meroterycznego przekazać a zwłaszcza cokolwiek co ma pokrycie w rzeczywistości więc giń śmierdzący trollu na zawsze
  • Odpowiedz