Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać mam już prawie 25 lat a moi rodzice mnie traktują jak upośledzonego XD

Wczoraj przyjechałem do moich rodziców i zrobiłem im kolację. Położyłem potrawy na stół i matka nawet nawet nie spróbowała i do mnie z tekstem "Jezus jakie to pyszne! Mniam mniam mniam!" i zaczęła mlaskać ustami. Ja mówię do niej że nawet nie skosztowała a ona "No ale wygląda lepiej niż w francuskiej restauracji! Na pewno jest pysze". Ojciec za to do mnie "Tej normalnie Gordon Ramsey! Nawet Gordon Ramsey tak nie gotuje! To jest fenomen na skalę światową!". I potem całą kolację słyszałem tylko kakafonię "mniam" i "Och jakie pyszne!". A na kolację zrobiłem parówki w cieście, Mac and Cheese i sałatkę XD

A potem się rodzice dziwią czemu do nich nie przyjeżdżam.

#gorzkiezale #przegryw #rodzice #gotujzwykopem
  • 27
@IndustrialFgt: Z dwojga złego lepiej w tę stronę. Też nie lubię nieszczerych opinii na temat mojego jedzenia. Czasem od różowej albo od rodziny słyszę "jak Ty zrobiłeś to na pewno pyszne". Ale kluczowa jest tutaj intencja. Myślę że warto zrozumieć że intencją nie jest to aby Ciebie czy mnie udziecinniać, tylko po prostu te osoby chcą żeby nam było miło. Zamiast szukać w rodzicach rzetelnych krytyków kulinarnych będzie Ci lepiej jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IndustrialFgt: no dla rodziców zawsze będziesz dzieckiem ¯\_(ツ)_/¯ nawet jak przesadzają z reakcją to chyba spoko, że chcą żebyś czuł, że doceniają twoje starania i cieszą się ze wspólnego czasu. Szczególnie skoro jak sam mówisz - często do nich nie przyjeżdżasz. Jak na co dzień mają schabowe, mielone itp. to takie pierdoły, które przygotowales też mogą wydawać im się czymś innym, w przez to poziom wyżej, niezależnie od faktycznej trudności wykonania.
A potem się rodzice dziwią czemu do nich nie przyjeżdżam.


@IndustrialFgt: Może też dlatego są przesadnie mili, żebyś częściej ich odwiedzał. Skoro masz 25 lat i mieszkasz osobno to już pewnie i tak jakieś 98% czasu spędzonego razem za wami.

Zakładając że od 0-6 właściwie cały czas spędzasz z rodzicami (22 godziny na dobę), później idziesz do przedszkola / szkoły (zostaje Ci z rodzicami 16 godzin na dobę), nastoletniość (8h na
Pobierz Mirkosoft - > A potem się rodzice dziwią czemu do nich nie przyjeżdżam.

@Industria...
źródło: comment_1663074581WKyVbXbgVl8vTzGkaE7jGz.jpg