Wpis z mikrobloga

To nie jest żaden hejt, zastanawiam się.

Kupiłem kilka mc temu Galaxy A52s, ma 4 lata wsparcia, nie zacina się w ogóle, ma 120Hz, AOD, IP67, glosniki stereo, ladowanie 25W, trzymam go w case więc wygląd nieważny. Nie wymagam wiele od telefonu.

Proszę o krótkie strzały, co dostałbym "dokladajac" 5300zl do IP 14 Pro. Teraz mnie na niego nie stać, ale myślę że za 4 lata kupię właśnie ten model.

To za co, jak dla mnie, warto byłoby doplacic:
. O wiele lepszy aparat
. Równie szybki pod koniec wsparcia jak po zakupie. Pytanie jak będzie w przypadku obecnego skoro ma dłuższe wsparcie.

#ios #apple #iphone
  • 14
Proszę o krótkie strzały, co dostałbym "dokladajac" 5300zl do IP 14 Pro. Teraz mnie na niego nie stać, ale myślę że za 4 lata kupię właśnie ten model.


@drzewostan: sam iphone niewiele Ci da. dokup jeszcze jakiś komputer i wtedy możemy pogadać o przewadze, którą widać gołym okiem
@Jakwarszawa no nie tyle, więc zastanawiam się co jeszcze mam w tej cenie w porównaniu do a52s.

Kupując macbooka air m1, który jeszcze w tamtym roku był za 4kzl z hakiem dostawało się kawał solidnego sprzętu, wielokrotnie szybszy procesor dla natywnych aplikacji w porownaniu do laptopowych inteli, pasywne chłodzenie, bezkonkurencyjny czas pracy na baterii, touchpad niedostępny w innych laptopach, magnetyczne złącze ładowania, obudowę.
@xCinek: Bo Android sam w sobie potrafi więcej i działa tak samo albo i lepiej (lagują to co najwyżej łby fanbojów Appla). A jak czegoś w nim brakuje to można to sobie samemu dodać a nie liczyć czy może producent da to łaskawie w aktualizacji ;] Wiele lat korzystałem z S7 Edge, teraz korzystam z iP 12 i poważnie nie rozumiem jak ktoś może uważać, że iOS sam w sobie ma