Wpis z mikrobloga

Szukam samochodu do 25k i co najlepiej wziąć według Was? Przede wzystkim zależy mi żeby była w miarę prosta benzyna, silnik bez turbin, ani podobnych elementów które mogą się #!$%@?ć no i tempomat. Z dodatków, to wiadomo, fajnie jakby były bajery typy czujniki przód/tył, bieg 6 (tylko beta :(), grzane siedzenia, może szyba (tylko focus :(). Najbliżej mi do Astry 4, bo najłatwiej znaleźć auto, które posiada większość tego wyposażenia.

#opel #samochody #bmw #ford #volkswagen #motoryzacja

Co brać?

  • Astra 4 (J) 1.6 115km 20.0% (16)
  • BMW 1 2.0 122km 21.3% (17)
  • Focus 3 1.6/1.8 105-125km 40.0% (32)
  • Golf 6 1.6 102km 18.8% (15)

Oddanych głosów: 80

  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LynxOV: Ze 2 tygodnie temu upolowałem Astrę J 1.4T 120KM z Holandii ze wszystkimi opłatami+ wymiana oleju w skrzyni+ nowy Aku+ pełny serwis olejów i filtrów za niecałe 20k z pełną historią serwisową od początku do końca w ASO w sumie to już się dowiedziałem po zakupie o tym xD. Nawet łańcuszek rozrządu był zmieniany 20k km temu. Polecam auto, do 25k na pewno coś kupisz, może nie od razu ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LynxOV: @LynxOV: Stąd też od razu po zakupie kupuję się 3l dobrego oleju i wymienia się go w skrzyni lejąc od 2.4 do nawet 3l. Fiat oszczędzał na ilości oleju w tych skrzyniach niestety i łał go zbyt mało fabrycznie coś około 1.9l tylko, przez co późniejsze problemy