Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #bekazpodludzi #dzieci #patologiazewsi

Byłem w sobotę na imprezie rodzinnej z okazji 50 lecia ślubu u teściów.
No i była bliska i daleka rodzina mojej żony.

Było jakieś kuzynostwo mojej żony.
I mieli dzieciaka w wieku 8 lat.

Któremu ewidentnie się nie spodobałem.
- no i dzieciak co chwile czymś mnie rzucał
- mówił że jestem głupi itp.
- że wyglądam jak dupa słonia, świni, tu wstaw jakieś zwierzę....

No więc zwracałem uwagę rodzicom a oni to całkowicie zlali.
No i znowu sytuacja się powtórzyła po raz n-ty, więc nie wytrzymałem i powiedziałem
"Słuchaj gnoju na pewno nie jestem taki głupi jak twój ojciec że wyhodowali takie niegrzeczne gówno jak ty i na pewno nie jestem taki głupi i nieporadny jak ty bo ja przynajmniej talerza nie rozbiłem i nie wywaliłem tortu na ziemie jak jakaś łamaga"

No i dzieci stojące obok podłapały i zaczęły się z niego śmiać. Dziecko poszło z płaczem do rodziców a rodzice przyszli do mnie, że mam go przeprosić.
Więc im powiedziałem że ich chyba #!$%@?ło, bo 2 razy zwracałem im uwagę, że ich syn bez żadnych podstaw mnie wyzywa od głupków, debili a wy mieliście to w dupie.

No i ten ojciec stwierdził, że "to wyjdźmy przed lokal to inaczej sobie pogadamy"
No to mówię ok, może jak twój syn zobaczy jak dostajesz po mordzie to być może nauczy się szacunku do starszych.

No wielka obraza majestatu, spakowali się do auta i pojechali.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631594a42b78520d6299bc24
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 111
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@size: to sa wbrew pozorom bardzo patowe sytuacje, z ktorych ciezko wybrnac z dobry sposob. Sam kiedys bylem swiadkiem jak dwoch szczyli popychalo trzeciego znacznie mniejszego - podszedlem i powiedzialem ze jak jeszcze raz go popchna to zrobie z nimi porzadek i wiesz co uslyszalem? Ze mam #!$%@?. Od gnoja w wieku 10-12 lat! Slucham co bys zrobil w takiej sytuacji bo mi kopara opadla ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@vanraven: ja? Najpierw bym powiedział dzieciakowi że chyba go poje&*ło i próbowałbym go nastraszyć posturą, a jakby się dalej stawiał, to za ubranie, do góry i (jeżeli to na jakiejś sali jak u OPa) głośno bym się zapytał czyje to dziecko. I wtedy jak wiem kto jest rodzicem to oddaje mu dziecko i mówię by się łaskawie swoim dzieckiem zajął.