Wpis z mikrobloga

Zaczyna się robić zima i automatycznie mi przykro i mam popsuty humor () . Mega boje się powtórki z zeszłych lat.. Wstajesz rano, idziesz do pracy potem jakaś siłownia wracając już jest mega ciemno,wracasz do pustego mieszkania, chowasz się w swojej małej sypialni bo tam masz najcieplej i max co robisz to jakaś gra albo film. Zawszę w zimę lecę mocno w używki bo mi po prostu smutno...

W Lato przynajmniej normą były nocne spacery słuchając muzyki, wychodząc na miasto to często gęsto spotykałeś jakiś starych znajomych i ogólnie było wesoło.... Baa nawet wychodząc z jakimiś znajomymi to lecieliście w miasto... A teraz nas czeka tylko ciemność pustka i jak najszybszy powrót do domu

#przegryw #depresja #zalesie #samotnosc #zima
  • 3
@comamtuwpisac: mam podobnie, w sensie - z jednej strony zima spoko, bo grzanie się w domu gdy na zewnątrz pizga, jest bardzo przyjemnym uczuciem, ale no te krótkie dni... na mnie to bardzo siada psychicznie...

budzę się, i nie mam ochoty nawet wstać z łóżka, a jedyne godziny gdy jest widno spędzam w januszexie... też zawsze w zimę dużo piję
ogólnie czuję się wtedy jak śmieć i obawiam się już, bo