Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
te dane sa prawdopodobnie akurat poprawne. Malo znam kobiet, ktore tego nie doswiadczyly w przestrzeni publicznej... przyklad - szlismy wieksza grupa dziewczyn obok jakichs robotnikow, jak ostatnia kolezanka przeszla to jeden z tych facetow ja klepna w dupe :/ duzo facetow mysli, ze takie zachowanie jest ok... Normalne...

@little_muffin: jeśli ta większa grupa miała przykładowo 10 osób to tylko 10% doświadczyło molestowania (jeśli takie prymitywne i prostackie zachowanie w ogóle się
  • Odpowiedz
@little_muffin: jakby liczyć takie sytuacje jak złapanie za kolano, klepnięcie w tyłek czy ocieranie się, czy obnażanie, jakieś dwuznaczne gatki to by oznaczało że byłem molestowany dziesiątki razy przez kobiety. Tylko ja tego nie odbieram jako molestowanie bo jest pewien próg flirtu lub żartu. Nie jestem płatkiem śniegu. Od dotyku się nie umiera ani nie choruje.
  • Odpowiedz
@tryboluminescencja: 100% bo wobec tych najbardziej nawiedzonych to samo zakładanie, że skoro jest kobietą to ma macicę to jest seksualizowanie. Dla nich jak powiesz jej w pracy, że kanapki wyglądają pysznie - molestowanie bo zakładasz, że kobieta to robi kanapki. Powiesz jej w pracy, że zrobiła świetną robotę - molestowanie bo zakładasz, ze kobiety nie potrafią pracować. Powiesz jej, że fajna bluza - molestowanie, bo seksualizujesz itd. Powiesz, że brzydka bluza
  • Odpowiedz
@niochland: Dla mnie jest to zwykle molestowanie i celowe działanie baby. Wykorzystywanie tego że faceci są wzrokowcami. Za coś takiego powinien być mandat za szerzenie zgorszenia w przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz
Ale co jest normalne? Że zapytanie o godzinę na przystanku już jest molestowaniem?


@hamuj_sie_hamuj_sie: tak jest, dokładnie o to chodzi w tym wszystkim xD. Po co ten debilny przykład? To nie ma żadnego związku z tematem.

Juz uwierzę że 90% usłyszało że ma fajna dupę. Jasne.


Jeśli nie jest jakimś kompletnym kaszalotem, to niewykluczone, że na jakimś etapie swojego życia usłyszała taki komentarz.

Jak dziewczyna siada koło mnie w autobusie, i
  • Odpowiedz
@Winsomeboy: raz chlopak kolezanki po pijaku (po prostu z nim siedzialam i rozmawialam i on w pewnym momencie wyciagnal reke i scisnal moja piers :/ bylam w szoku i odeszlam od stolika), innym razem bezdomny w autobusie :/ gadal cos do mnie i po prostu mnie zlapal :/ na wspomnienie obu sytuacji przechodza mnie dreszcze :/
  • Odpowiedz
@tryboluminescencja:

Pani się pomyliło.

Zobaczył pewnie dziecko i powiedział : "gdybym tylko był o 10 lat młodszy, bez tych wszystkich problemów... Zazdroszczę ci że jesteś dzieckiem."

Serio bez #!$%@? jakoś komuś z taką ilością hejtu do ludzi nie bardzo wierzę w taki obrót sprawy.
  • Odpowiedz
Dla mnie


@1349: A dla mnie dziś jest za ciepło xD Co ma twoje i moje #!$%@? do stanu faktycznego? Definicja molestowania jest inna niż chodzenie w krótkich spodenkach.

@hamuj_sie_hamuj_sie:

Nie barany. To w wymyślacie nowe definicje molestowania, i wyciągacie z dupy liczbę żeby płakać że 90% była molestowana.

"Wy" - komuna upadła, nie wiem o chvj ci chodzi. Ja nic nie wymyślam. Liczby są najprawdopodobniej stąd:
http://kampania16dni.pl/wp-content/uploads/2019/11/2019_Kampania_16_dni_INFO_MEDIA_skala-przemocy-i-molestowania-seksualnego.pdf
https://bip.brpo.gov.pl/sites/default/files/Do%C5%9Bwiadczenie%20molestowania%20w%C5%9Br%C3%B3d%20studentek%20i%20student%C3%B3w,%202018.pdf -
  • Odpowiedz