Wpis z mikrobloga

@tryboluminescencja: te dane sa prawdopodobnie akurat poprawne. Malo znam kobiet, ktore tego nie doswiadczyly w przestrzeni publicznej... przyklad - szlismy wieksza grupa dziewczyn obok jakichs robotnikow, jak ostatnia kolezanka przeszla to jeden z tych facetow ja klepna w dupe :/ duzo facetow mysli, ze takie zachowanie jest ok... Normalne...
  • Odpowiedz
@Chehu: nie. Ja tez doswiadczylam wiele razy - albo klepania po dupie, albo dotkniecia piersi... Wybralam ten przyklad poniewaz to sie zdarza nawet jak kobieta akurat nie jest sama, co jest jeszcze bardziej przerazajace, ze zyjemy w takim spoleczenstwie.
  • Odpowiedz
@little_muffin: zawsze się trochę klepie

A tak szczerze to myślę, że każdy z nas doświadcza jakiegoś rodzaju niewłaściwych zachowań w ciągu życia - a to babcia powie że przystojny z ciebie mężczyzna i pewnie sznurek panien za tobą (a ty akurat wolisz chłopaków), a to koleżanka z pracy powie, że super ciasta piecze ta twoja żona (a to ty pieczesz), a to ktoś założy że gówno wiesz o wychowaniu dzieci bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
@little_muffin:
Lol mnie też nie raz nawet jakaś stara babka klepnęła w tyłek nawet jak byłem jeszcze niepelnoletni i nie podobało mi się to ale nie rozpamiętuję tego przez dekady XD Kobiety sobie na dużo pozwalają bo my przecież to lubimy a one to od razu molesta XD To są końskie zaloty, to się ignoruje a w przypadku bliższego kontaktu odpycha czy podnosi głos ale na ten moment.
  • Odpowiedz