Wpis z mikrobloga

@rakujp: tak jak Megawonsz pisze, masz pierdyliard przelotek w obudowie żeby te kable ogarnąć a zrobione totalnie na #!$%@? ( _) Ja rozumiem że tania płyta, tania buda, tani zasilacz ale ogarnij to jakoś, to jest 20min roboty.
@wilku1984: @Megawonsz_dziewienc: #!$%@? nie 20 minut roboty, nawet nie wiecie jak ciężko było to ogarnąć, a kable od rgb oryginalnie były tak ułożone jakby ktoś wziął ugotowany makaron spaghetti i jebnął tak z całej siły do tej obudowy, ja to musialem rozplątać chociaz trochę
@rakujp: Oczywiście ze nie 20 min, ale w 30-45 min bez problemu ogarniesz. Kupujesz trytytki i z tylu je prowadzisz tak żeby wychodziły otworami jak najbliżej swoich złącz docelowych, a to co zostało z tylu dociskasz trytytka do obudowy na tych wystających specjalnie elementach obudowy. Wtedy jest ładnie i schludnie. U ciebie to jest typowo bieda zestaw z Allegro gamingowy byleby świecił w rgb i #!$%@?
@rakujp: a ja akurat nie o modularności a jakości: producent, model, użyte podzespoły etc. Wnioskując po kablach to jest jakiś pseudopremium model od kogoś na pułapie SilentiumPC.

I żeby nie było: ja tu nie próbuję nabijać się z tego że kogoś nie stać na kompa za 20k, sam nie mam jakiegoś uberwypasu. I sam jestem fanem RGB, z mojego kompa wali tęczą non stop. Po prostu żeby się chwalić światełkami trzeba