Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Raczej w dokumentach ta droga figuruje inaczej niż ma stan faktyczny


@Amazonczyk: mając obok odpalonego googlemaps też profesjonalną nawigację od razu zauważysz że nie masz racji w tym stwierdzeniu. Tam gdzie googlemaps mnie ściągał prawdziwa nawigacja od razu wyświetla ostrzeżenie o drodze gruntowej. Za każdym razem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pietrii:

Najlepsze są te szybsze trasy o minutę ale dłuższe o 20 km.


Oczywiscie ze sa lepsze, bo smigasz porzadna droga a nie stoisz w miescie jak ciolek
@swiniakstatysta: Albo zmienia Ci 2 razy trasę i jedziesz 2 razy koło. Miałem kiedyś taką sytuację że jechałem nad jezioro i trasa wychodziła że muszę pojechać do okoła, bo droga jest zablokowana. W połowie mi zmieniło że jednak nie jest zablokowana, ale byłem już w 3/4, więc uznałem, że kij, jadę i zobaczymy. Okazało się, że musiałem jechać polną drogą, w nocy, przez 2 godziny, a droga która miała być zablokowana
Najlepsze są te szybsze trasy o minutę ale dłuższe o 20 km.


@Pietrii: trasa z Katowic do Lublina. Jedna "około linii prostej", druga przez Warszawę XD

Co ciekawe przez Warszawę trasa jest SZYBSZA o 15minut i dłuższa o 100km XD
@Arrival: no ja to wszystko rozumiem, nie wymagam aby google maps "wiedziało", że np. najszybszy dojazd do Hungaroringu z autostrady jest podczas wyścigu F1 trasą tzw. VIP i nie mam za złe, że prowadzi tą trasą choć nie da się nią przejechać,

ale chodzi o takie fragmenty jak np. obwodnica miasta Svidnik na Słowacji który jest odcinkiem bezpłatnym a google go uznaje za płatny i prowadzi przez centrum miasta jak chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy wam też zniknęła opcja sterowania Spotify bezpośrednio na ekranie nawigacji Google? Niby mam wszystko sparowane ze sobą, ale poznikały mi te ikony.
Najlepsze są te szybsze trasy o minutę ale dłuższe o 20 km.

@Pietrii: I zawsze je wybieram bo po prostu wygodniej się jedzie dobrą drogą niż przez jakieś dziury i wioski, średnie spalanie może nawet zmaleć i zrekompensować to częściowo a auto będzie wdzięczne za jazde po równej nawierzchni na jednym biegu