Wpis z mikrobloga

To niezla szopke #!$%@? polaczek i te kozojebcy co dra #!$%@?ę do ratownika, ze jak jest prawdziwy facet to niech się przyjdzie bić, przecież te zwierzęta co "myślą" ze #!$%@? ratownika potwierdzi ich racje to z miejsca powinni zostać deportowani, a ten polaczek dalej tam czeka na tego ratownika? bo się tak odgrażał. Jeszcze naopowiadał farmazonow, ze ratownik ich zaatakował i niby #!$%@? chłopa z roboty, to niezle famemma.

#famemma
Heekate - To niezla szopke #!$%@? polaczek i te kozojebcy co dra #!$%@?ę do ratownika...
  • 24
@Heekate: niedługo w Polsce będzie masa takich Sebków co nic im nikt nie będzie mógł powiedzieć bo zaraz będą chcieli cię #!$%@?ć. Przez to famemma popularność mma w Polsce rośnie wśród młodych, a wszyscy na konferencjach słyszymy jakie ich idole mają zasady... zasady silniejszego, #!$%@? policji czy straży pożarnej???
Ostatnio w telewizji słyszałem o gościu co #!$%@?ł ratownikowi wodnemu płaskiego bo ten mu polecił wyjść z wody:
dostał tylko 4.6 tyś
@Heekate oczywiście za ten atak na ratownika należy z nimi pojechać na grubo, ale cholera, nie rozumiem jak ten ratownik mógł powiedzieć "#!$%@?" do jednego z tych ziomków. Szczególnie wiedząc, że są mega emocje, właśnie znosi ich kumpla na noszach, sytuacja mega nerwowa, powinien tym bardziej zachować spokój. I tak, wiem, wiem, że goście z teamu przeszkadzali im wykonywać pracę i chcieli podać Blonskiemu wodę, czego robić nie wolno, ale i tak
niedługo w Polsce będzie masa takich Sebków co nic im nikt nie będzie mógł powiedzieć bo zaraz będą chcieli cię #!$%@?ć.


@Zed_Mistrz_Cieni: patologia to nic nowego w tym kraju chyba że ktoś taki jak ty nigdy jej nie widział
tego całego fame nie widziałem ale jeśli tak myślisz to xd
sebki są sebkami i bez patogal
większość widzów tego "zacnego widowiska" to gównażeria i bananowe oskarki którzy z patusami nie mają