Wpis z mikrobloga

„Scariest moment of my life”

Dla większości ludzi ten moment kiedy:
- spanikowałeś i zacząłeś się topić w jeziorze;
- byłeś o krok od śmiertelnego wypadku samochodowego;
- prawie spadłeś z dużej wysokości.

Dla współczesnej młodej dziewczyny?

Kiedy w hostelu - w którym nocujesz, bo jesteś biedna - trafiasz na brzydkiego, łysego chłopaka, a nie na chada.

30 tys. lajków. One już nawet nie ignorują brzydkich mężczyzn. One się po prostu nimi brzydzą i nawet tego nie ukrywają.

Ciekawe jak się poczuł ten łysy chłopak, kiedy zobaczył tego TikToka i komentarze pod nim. Julka upubliczniła bezrefleksyjnie jego wizerunek i zrobiła z niego creepa. Zakpiła sobie z niego tylko dlatego, bo jest brzydki.

Później normiki próbują tłumaczyć statystykę męskich samobójstw tym, że zagubieni mężczyźni nie idą na terapię i lekceważą wpływ „toksycznej męskości” xd

Mizoandria zabija mężczyzn. Współczuję temu chłopakowi.

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekaztwitterowychjulek #mizoandria #blackpill #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1661452242ASTMnFBBWwYU7eLLMmHt0n.jpg
  • 102
normalnemu człowiekowi nie powinno dygać od samego widoku


@Sharlene: Jak mężczyzna nie ma swojej partnerki albo od dawna jej nie widział albo nie jest wyszkolony przez mnichów shaolin to erekcja jest naturalną i niekontrolowaną reakcją biochemiczną.
Napiszę ci więcej czasem może nie być nikogo w pobliżu a i tak mężczyźnie może 'stanąć' bo w myślach przewinie mu się jakiś atrakcyjne wyobrażenie.

Normalnemu człowiekowi to i tamto, piszesz to tak jakby oprócz
@Tywin_Lannister: Szkoda komentować ten twój wysryw, ale wejście w te wideo, jego weryfikacja i komentarze jest wystarczające.

Dla mnie oboje są jakimiś creepami, laska siedzi w randomowym pokoju z #!$%@? stopami, nagrywa to a chłop się patrzy?

Ale z tymi komentarzami że go tam osrali to ładnie poleciałeś XDDD
@Tywin_Lannister ze screena wynika że musiała spać w jednym pokoju z jakimś randomowym chłopem. Może jestem #!$%@? ale ja tam nie ufam ludziom na tyle że też bym nie zasnął xd nawet gdyby była to piekna laska 10/10. Może to się jakoś nazywa że boję się być #!$%@? podczas snu. Nawet ze swoją kobitą czasem nie mogę zasnąć jak jest choćby cień niezgody między nami a co dopiero jakiś wielki chłop.
@LeopoldStaff głupoty gadasz, tak działa nasze ciało i tak już jest. Wiadomo że jak podnieca cię widok dziecka czy coś w tym stylu no to już samemu powinno zdecydować się o pójściu na terapię ale nie widzę przeszkód żeby doszło do erekcji na widok seksownej kobiety o ile nie pokazujesz tego na lewo i prawo. Ważne żeby nikogo nie atakować widokiem swojego przyrodzenia (nawet przez spodnie) i wtedy wszystko jest ok, świadczy
Poza tym normalnie się patrzy, a nie „non stop dziwnie gapi”.


@Tywin_Lannister: jeśli tak jak na filmie to wygląda to naprawdę dziwnie się gapi a Ty sam wystawiasz dziewczynę na pośmiewisko bo rzekomo wrzuciła wideo na którym napisała tylko że inni mówili że jak pojedzie podróżować po europie to będzie fajnie. Ale nikt Ci nie zabroni robić kółek wzajemnej adoracji, kiście się we własnym smrodzie ;)
@Tywin_Lannister: Hostele to jest jakaś magia.
Miałem okazje spać w takich z 10 razy w Warszawie, Krakowie i Lublinie.
Jakieś wypady z kumplami ze studiów,kawalerskie. Pokoje zazwyczaj były 8-10 osobowe, koedukacyjne.

I na 10 razy przytrafiły się 5 dziwne akcje
1. Była jakaś para z angli, tacy typowi angole. No i w pokoju były prycze i oni mieli dla siebie 1 łóżko piętrowe. Spali na dole, zrobili sobie parawan z prześcieradła