Wpis z mikrobloga

„Scariest moment of my life”

Dla większości ludzi ten moment kiedy:
- spanikowałeś i zacząłeś się topić w jeziorze;
- byłeś o krok od śmiertelnego wypadku samochodowego;
- prawie spadłeś z dużej wysokości.

Dla współczesnej młodej dziewczyny?

Kiedy w hostelu - w którym nocujesz, bo jesteś biedna - trafiasz na brzydkiego, łysego chłopaka, a nie na chada.

30 tys. lajków. One już nawet nie ignorują brzydkich mężczyzn. One się po prostu nimi brzydzą i nawet tego nie ukrywają.

Ciekawe jak się poczuł ten łysy chłopak, kiedy zobaczył tego TikToka i komentarze pod nim. Julka upubliczniła bezrefleksyjnie jego wizerunek i zrobiła z niego creepa. Zakpiła sobie z niego tylko dlatego, bo jest brzydki.

Później normiki próbują tłumaczyć statystykę męskich samobójstw tym, że zagubieni mężczyźni nie idą na terapię i lekceważą wpływ „toksycznej męskości” xd

Mizoandria zabija mężczyzn. Współczuję temu chłopakowi.

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekaztwitterowychjulek #mizoandria #blackpill #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow
Tywin_Lannister - „Scariest moment of my life”

Dla większości ludzi ten moment kiedy...

źródło: comment_1661452242ASTMnFBBWwYU7eLLMmHt0n.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@harold97: Gość sobie podróżuje i nie wyrządza nikomu krzywdy, albo może musiał emigrować za pracą, a jakieś Julki go nagrały i wystawiły na pośmiewisko, nawet go nie znając. Oceniły go po wyglądzie.

Czy chada by tak upokorzyły? Nie.

Czy TikTok by to od razu usunął, gdyby to typy nagrały jakąś brzydką laskę? Tak.
  • Odpowiedz
jak siedzi w samych gaciach i straszy psiochą to nic dziwnego, że facet może być piirytowany i spłoszony


@harold97: dokładnie, neistety obecnie nie da się juz tego wypomnieć, bo to ty jesteś winny że ci dyga, a nie ona że ma wszystko na wierzchu. W publicznym hostelu.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: wydaje mi się, że wzięcie jednoosobowego pokoju i spędzenie nocy w samotności byłoby dla niej dużo straszniejsze. To czego atencyjna tiktokerka boi się najbardziej to bycia niezauważoną
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: tak całkiem serio. Co jest dla niej tym "scariest moment"? Czego się spodziewała po hostelu? Nie chcę wyjść na jakiegoś boomera, ale jeśli dla małolatów jednym z najstraszniejszych momentów w życiu jest patrzenie się to XDDD
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ja to bym był szczęśliwy jakby mnie takie coś spotkało i bym się o tym dowiedział. Natychmiast poszedł bym do terapeuty, a potem prosto do prawnika. Tu nawet 100k plnów gość może ugrać albo i nawet więcej. Następnym razem by spał w pięciogwiazdkowym hotelu :)
  • Odpowiedz