Wpis z mikrobloga

Czy jest mozliwosc z bardzo malym budzetem calkowite przejscie na zdrowa i zbilansowana diete roslinna? Kiedys cos probowalam, ale nie byla to najlepsza dieta na swiecie, doslownie kanapka z pomidorem i frytki. Wszystko jest strasznie drogie, a napoje roslinne,slynne zamieniki wszystkiego typu majonez, warzywa, ser poza sezonem mnie kluja w kieszen. Od czego zaczac z czego mozna zrobic dobra podstawe?Dodam, ze wage mam niska, ale w normie, aktywnosc nikla, organizm anemicznie slaby, ale bede robic badania, bo od wielu lat lykam rozne niezbedne do codziennego funkcjonowania leki. #weganizm #dieta
  • 19
  • Odpowiedz
Czy jest mozliwosc z bardzo malym budzetem calkowite przejscie na zdrowa i zbilansowana diete roslinna?


@Jakotako111: są te pełnowartościowe diety proszkowe, które są wegańskie jak huel, wegański yfood itp. Myślę, że to dobry start jako uzupełnienie.
  • Odpowiedz
@Jakotako111: ja zyje za +- 500zł miesiecznie na diecie roslinnej, czasami nawet zostaje kasa ;)

Naucz się gotować z roślin, bez gotowych zamienników, wszystko znajdziesz bez problemu na internecie + kupuj wieksze opakowania przez internet np 1kg ryz, ciecierzyca, kasza itd zamiast w sklepach

  • Odpowiedz