Wpis z mikrobloga

@Bounty: mój dawny wykładowca kiedyś opowiadał jak pojechał do USA na jakąś konferencję i wszyscy Amerykanie mówili jaka Polska super, wielka i jak ją kochają, poszedł się wysrać i weszło akurat paru Amerykanów do kibla się odlać i przy myciu rąk gadali jak ta #!$%@? Polska to chlew xD strasznie zakłamany naród, pod względem bycia bucami przekonanymi o własnej wielkości mogą konkurować z Francją, tylko że we Francji jak zachorujesz to
@StdPtr: ludzie sa tutaj rozni to fakt kazdy patrzy na siebie na siebie ale czy to zle w dzisiejszych czasach? Opieka zdrowotna jest noo droga zalezy jakie masz ubezpieczenie ja cale szczęście nie chodze po lekarzach to co musze robić w sensie badania takie profilaktyczne mam z ubezpieczenia wiec na to narzekac nie moge.
@Wolollolollo: to jest ciężki temat ale też przesadzony tutaj na wykopie wiele razy widziałem znaleziska albo wpisy o rzekomej totalnej bezdomności w Stanach akurat tak jak wyżej napisałem mieszkam w Śródmieściu w NY i też często jestem w Filadelfii gdzie pokazywali wielokrotnie jak ulice są zalane takimi ludźmi wygląda to trochę inaczej na prawdę ostro się władze za to biorą w NY jak wyjdziesz w nocy w rejonach ścisłego centrum mam