Wpis z mikrobloga

@Del:

@Bounty: Kultura #!$%@?,

To jest kultura protestantów. W UK „#!$%@?” sie tak samo jak w USA, ale nadal mniej niz w Polsce i to przy 4-5x wyzszych zarobkach. To kto jest glupi?

agresywny kapitalizm rodzący patologie,

Miejscami owszem tak, z drugiej zas strony maja mniej „januszów biznesu” niz my. Kultura biznesu jest wyzsza niz w Polsce, tylko ze to gigantyczny kraj (jak Europa) wiec latwiej o skrajnosci

nieszczerość wyssana
@loczyn: a Ty?


@rybsonk: Ja tylko miesiac ale mam tam rodzine i mnostwo znajomych.
Wiekszosc tego co wykopki pisza to podkolorowane gówno, ale mnie to nie dziwi bo polacy a zwlaszcza wykop jest pro-rosyjski.
USA jest tak samo #!$%@? jak upadająca Szwecja czy teraz Niemcy.
W Polsce najlepiej, mowie ci mordo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loczyn: Spytaj klienta Amerykanina, co sądzi o twojej robocie. Powie Ci, że jest dobrze. A potem dostaniesz #!$%@? od szefa, bo klient ma wąty. Jak spytasz na ulicy kogoś, to u każdego wszystko jest zajebiście, choćby miał depresję.
wykop jest pro-rosyjski.


@loczyn: no bez jaj, obecnie to tylko trolle i pojedyncze przypadki na szczęście. Ja dobrze się przyjrzałem życiu w Bostonie i NY, w większości krajów UE lepiej się żyje niż w USA chyba że jesteś w top 10% to wtedy faktycznie USA mogą być lepsze. A dla przeciętnego obywatela opieka medyczna, rynek pracy, bezpieczeństwo, system prawny, rynek nieruchomości, czystość, komunikacja publiczna, edukacja, żywność, energetyka czy dostęp do internetu
To chyba jedyny minus w porownaniu do Polski


@loczyn: Minusow jest sporo wiecej.

Infrastruktura. porzadek generalnie. Z malymi wyjatkami #!$%@? jedzie. Ludzie. Przemoc i przestepczosc.
Kijowa opieka zdrowotna. Rynek pracy. Sytuacja na rynku nieruchomosci (na Zachodzie)
no i ostatnio drozyzna. Sila nabywcza dolara w USA spada na leb na szyje.

Jak jestes boagty to jest lepiej, ale i tak nie jest kolorowo. A pr

Mam zamiar spedzic tam spora czesc emerytury,
@loczyn: Spytaj klienta Amerykanina, co sądzi o twojej robocie. Powie Ci, że jest dobrze. A potem dostaniesz #!$%@? od szefa, bo klient ma wąty. Jak spytasz na ulicy kogoś, to u każdego wszystko jest zajebiście, choćby miał depresję.


@Del: Wole ich zaklamana uprzejmosc, niz polskie chamstwo w relacjach miedzyludzkich
@bigger: Jedzenie jest lepsze niz w wiekszosci Europejskich panstw. Do Polski moze ciezko porownac bo imho mamy jedno z lepszych żarć na świecie (taka Warszawa to imho top)

Kijowa opieka zdrowotna? W jakim sensie? Korzystalem i jakosc jest 100x lepsza od Polskiej
@loczyn:

Czemu lepsze?

Ja nie mowie o byciu foodiem jakims. Bo jak wspomnialem. Mieszkalem w Las Vegas a to jest tak naprawde klasa swiatowa jesli chodzi o top restuaracje. U nas w knajpie (takiej sredniej) mielismy na srodku pustyni 3 gatunki truskawek.

O czym to swiadczy? O niczym.

Zarcie ktore kupujesz i jesz codziennie jest paskudne albo w #!$%@? drogie.

Przetworzona breja pelna cukru i spulchniaczy. Fast foody , zwkle zarcie
bigger - @loczyn: 

Czemu lepsze? 

Ja nie mowie o byciu foodiem jakims. Bo jak w...

źródło: comment_1660994002U2U79bWvzQCFL9bvYi4CkY.jpg

Pobierz
Kultura #!$%@?, agresywny kapitalizm rodzący patologie, nieszczerość wyssana z mlekiem matki, duża przestępczość w miastach. Nie, dzięki. Postoję.


@Del: Przecież ty opisujesz Polskę nie Stany - tak podejrzewam, bo pewnie nigdy nie byłeś xD
@loczyn: aaa... dopiero teraz po prawie 10 latach prob udalo im sie zrobic kiszone ogorki, ktore smakuja jak nasze.

Wymagalo to przywiezienie wszystkiego (!) z Polski. Od ziaren, po przyprawe i

Absurd jesli chodzi o uslugi doszedl do tego, ze w tym roku znajoma zaprosila do siebie 2 budowlancow, zeby im lazienke zrobili i cos tam jeszcze. Kupila im bilety, tam na miejscu oczywiscie wyzywienie, nocleg , atrakcje i niezle wynagrodzenie.


@bigger: a niektórym ubezpieczycielom się opłaca wysyłać pacjentów samolotem na granicę z meksykiem, którą przekraczają na pieszo i realizują recepty tam bo jest aż o tyle taniej xD