Wpis z mikrobloga

#bonus #nocna #meksyk odświeżam wpis sprzed wielu lat, wpis, który jeden z moderatorów wykopu mi ukradł potem, #!$%@? po prostu skopiował i prywatnie przyznał się do tego, a na koniec usunął swoje konto. Nie wnikam, było, minęło, ale treść może być interesująca, zwłaszcza dla śledzących tag #meksyk oto ta archiwalna treść:

Na zdjęciu widać tak zwaną banderę. Flaga Meksyku to zielony, biały i czerwony. Tak też się pije tequilę w Meksyku - najpierw zielony - sok z limona (edit: na zdjęciu nie bardzo zielony, ale limonki są zielone, a sok... prawie), potem tequila (biała odmiana), i na końcu sangrita - rodzaj specjalnej popitki na bazie pomidora i innych warzyw. Smakuje toto trochę jak zupka warzywna lub pomidorowa. Ewentualnie w roli czerwonego koloru może wystąpić także Clamato - sok z pomidora z dodatkiem selera.

Saludos!
Pobierz mike78 - #bonus #nocna #meksyk odświeżam wpis sprzed wielu lat, wpis, który jeden z m...
źródło: comment_16606942148e5DXkEq9PqlXsilz2MXgZ.jpg
  • 66
@Wingedslave: Uwierz mi, po pierwsze to nie jest takie straszne, a po drugie, to się nawzajem znosi i łagodzi. Ci ludzie nie robią tego, aby się zamęczać, tylko aby ułatwiać sobie życie. W Meksyku kiedyś lodówki nie były takie popularne, więc kultura picia skrajnie schłodzonego alkoholu o konsystencji oleju jest im nieznana. Jak im to pokazuje, i że gorzałka wchodzi jak woda, to są w szoku. Oni do tego od zawsze
@rudiok-: Co ty opowiadasz? Wypiłem tego sporo litrów i zawsze mi się wydawało, że to po prostu sok pomidorowy plus seler i jakieś warzywka... aż zaraz sprawdzę
@zdjeciegipsu: Nie, no powiem ci, że dużo nie tracisz. To nie jest jakieś super smaczne. Przede wszystkim zapodaje tym selerem, a kto lubi seler? Nie znam nikogo. A co do Meksyku, to warto się wybrać, uwierz mi. Byłem nie raz, nie dwa, nie trzy i nawet nie sześć.