Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest jeszcze dla mnie ratunek? Mam 25 lat i tylko raz byłem w związku. Od 15 do 19 roku życia byłem w zwiazku. Wydaje się dość długo, ale niestety nie wyszlo . Od tamtej pory mój kontakt z kobietami jest dość ogarniczony. Mam 27 lat. Chcialbym w koncu się z kimś zwiazac, ale nawet nie wiem gdzie szukać partnerki swojego zycia. Gdzie szukać partnerki na cale swoje zycie?
#zwiazek #

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f18780cdd8d55ea64254ee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 68
@monter-servisant dziękuję pięknie.

Zrobiła mi prezent tym rozstaniem, zasrana księżniczka za którą życie bym oddał nie doceniła jak wiele ma dopóki nie poszła #!$%@?, a ja mam teraz totalną wolność, święty spokój i w chhhhh wolnego czasu (σ ͜ʖσ)
@little_muffin: szybciej umierają, jak chleją, palą, ćpają, mają #!$%@? dietę i nie ćwiczą, do tego mają skłonność do agresji, czy ryzykownych zachowań. Czy jak zasuwają za trzech, żeby księżniczka mogła leżeć i pachnieć w dużym domu.
@AnonimoweMirkoWyznania: napisz mi ile godzine dziennie spędzasz czasu na pracy, ile pozostałych godzin spędzasz na marnowaniu czasu (bzdurne filmiki youube, wykop, sociale), a ile spędasz na poprawienie małego fragmentu swojego życia?

Jeśli chociaż 15-30 minut każdego, dzień w dzień bezwzględnie poświęcisz na robienie czegoś, czegokolwiek, niech to będzie nauka języka, gotowania, 15 000 kroków - to tak, jest bardzo duża, ogromna szansa gdzie kogoś znajdziesz.

Nie zadawaj pytań "gdzie znaleźć kobietę",