Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest jeszcze dla mnie ratunek? Mam 25 lat i tylko raz byłem w związku. Od 15 do 19 roku życia byłem w zwiazku. Wydaje się dość długo, ale niestety nie wyszlo . Od tamtej pory mój kontakt z kobietami jest dość ogarniczony. Mam 27 lat. Chcialbym w koncu się z kimś zwiazac, ale nawet nie wiem gdzie szukać partnerki swojego zycia. Gdzie szukać partnerki na cale swoje zycie?
#zwiazek #

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f18780cdd8d55ea64254ee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 68
@fred_z_zambrowa: partner Janachowskiej jest milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec bawi mnie to porownianie. Zeby zarabiac taka kase to musisz byc bardziej ogarniety niz 95% spoleczenstwa. Wtedy nie wazne ile masz lat, zawsze sie jakas laska skusi, zeby zrobic z toba dziecko bo dziecko ma zapewnione wszystko w takiej kombinacji.
DiabelskaŻyrafa: @callver34: jedyny prawdziwy komentarz w tym watku pelnym cope ze strony inceli/redpillowców majacych jakies dziwne przekonanie, ze ich strzenie nie dotyka tylko majac 40 lat beda mieli komplet wlosow, zero brzuszka i cere niczym 25 latek co pozwoli im wyrywac studentki. Każdy myśli, że będzie starzał jak george clooney lub brad pitt. Z drugiej strony cope rozowych 30+ ktore pisza cos o tym, ze maja teraz wieksze powodzenie niz
@little_muffin:

partner Janachowskiej jest milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec bawi mnie to porownianie


Tak jak mnie bawi, że założyłaś, że kobietom zależy na dynamicznym tatusiu bez zmarszczek.

musisz byc bardziej ogarniety niz 95% spoleczenstwa. Wtedy nie wazne ile masz lat, zawsze sie jakas laska skusi, zeby zrobic z toba dziecko


Dlatego myślę, że jeśli OP będzie żył na dobrym poziomie w wieku 35-40 lat i dbał
@little_muffin: ogólnie rzecz biorąc to kobiety są jak niepełnosprawne przy mężczyznach. 70 latek jak uprawia sport, to jest sprawniejszy od dziewczyny 20 letniej uprawiającej sport, nie mówiąc o przeciętnej julce. Jak jadę rowerem z ojcem(rocznik '52), to wyprzedzamy masę takich julek, które ledwo się toczą, a ojciec nie jest specjalnie wysportowany i jest po zawale. Sam się podciągałem 29 razy przy wadze 90 kg. Pokaż mi julkę, która się podciągnie 10x