Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest jeszcze dla mnie ratunek? Mam 25 lat i tylko raz byłem w związku. Od 15 do 19 roku życia byłem w zwiazku. Wydaje się dość długo, ale niestety nie wyszlo . Od tamtej pory mój kontakt z kobietami jest dość ogarniczony. Mam 27 lat. Chcialbym w koncu się z kimś zwiazac, ale nawet nie wiem gdzie szukać partnerki swojego zycia. Gdzie szukać partnerki na cale swoje zycie?
#zwiazek #

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f18780cdd8d55ea64254ee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 68
  • Odpowiedz
Czy jest jeszcze dla mnie ratunek?

@AnonimoweMirkoWyznania: tak. A gdzue znaleźć? Nie wiemy o tobie nic, co robisz, czy masz znajomych itp. Moge dac Ci przyklad mojego kumpla, ktory jako 28latek znalazl w koncu dziewczyne. Pare lat temu spodobały mu sie rekonstrukcje wojenne(to ze udajesz rycerzy, on jest jakims wikingiem czy cos xD). I tam poznał jakiegos goscia, a ten jezdzi na kajaki i na jakoś dziesiątym wypadzie zabral na kajaki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin:

jak ktos planuje dzieci to nie oszukujmy sie - do 30 juz chce kogos miec.


To bardziej parcie kobiety, on jako mężczyzna może sobie znaleźć młodszą i spokojnie w praktyce jeszcze z 10 lat ma ma to, a w teorii to całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą kobiety bardziej lub mniej świadomie i tak zwykle wybierają starszego mężczyznę na partnera
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa: tak. Na pewno sobie znajdziesz mlodsza, jak juz wylysiales, masz zmarszczki i piwny brzuch. Czas nie oszczedza nikogo. Wiekszosc kobiet nie chce zeby ojciec jej dziecka byl 40-latkiem, z prostego powodu - czlowiek w tym wieku ma juz mniej energii i #!$%@? na wiele rzeczy. Ja jako dziecko tez bym wolala tatusia lvl 20, ktory ze mna biega i sie wyglupia, niz tatusia-dziadka, gdzie ludzie pytaja "a to dzisiaj dziadek
  • Odpowiedz